Reklama w portalu hdtv-sat.eu

Nim zaproponujemy Twojej firmie reklamę na łamach naszego portalu poznaj nas.

Strony hdtv-sat.eu powstały w lipcu 2007r. łatając lukę dla osób które rozpoczynały przygodę z telewizją satelitarną. W jednym miejscu mogły zaznajomić się z ofertą rodzimych platform cyfrowych, poznać tunery, zrozumieć jak to działa. Idąc naprzeciw naszym czytelnikom tworzymy to czego oczekują, a wymagania są coraz większe. Dlatego też stworzyliśmy m.in. katalog firm, dział ogłoszeń oraz proponujemy zamieszenie artykułów sponsorowenych w celu prezentacji poszukiwanych akcesorii oraz sprzetu satelitarnego. W ciągu jednego tylko roku doczekaliśmy się 10 tysięcy odwiedzin miesięcznie a liczba ta co miesiąc wzrasta. W lipcu 2008r by dalej rozwijać nasze strony zmieniliśmy serwer oraz przekształciliśmy wizualnie portal by od września pokazać się w nowej oprawie naszym czytelnikom.

Co zatem Państwu proponujemy?

Katalog firm - To miejsce na prezentację Państwa firmy, aby nasi czytelnicy mogli do Was dotrzeć. Każda firma która dokana wpisu do 31.12.2008 będzie prezentowana w naszym katalogu bezpłatnie do końca 2009r.

Ogłoszenia - To miejsce przygotowane specjanie na prośbę naszych czytelników, którzy czytając nasz portal pytają o produkty i usługi. 

Artykuł sponsorowany - pomysł również zrodził się z zapytań naszych czytelników szukających szczegółowych informacji o danych produktach. Aktualnie poszukujemy producentów i dystrybutorów mogących zaoferować i przedstawić ofertę na: anteny satelitarne, konwertery, fajki i maszty, moduły CI, mierniki sygnału, obrotnice oraz wszelkiego typu tunery HD. Jeśli posiadają Państwo towary o których warto napisać - zapraszamy do współpracy.

Reklama w boksach - wkrótce

Reklama w banerach - wkrótce

 


Generowanie strony [s]: 0.0237

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja