Regulamin Katalogu Firm TV-SAT

ostatnia aktualizacja: 15.11.2010

Głównym celem katalogu firm w portalu www.hdtv-sat.eu jest umożliwienie osobom poszukującym informacji o firmach zajmujących się świadczeniem usług w branży TV SAT podstawowych danych adresowych oraz informacji o zakresie prowadzonej działalności.

Wpisy w Katalogu zamieszczane w ramach promocji która trwa do odwołania, publikowane i wyświetlane będą w naszym portalu do końca 2010r

1. Użytkownik dokonuje wpisu do katalogu na własną odpowiedzialność, a portal hdtv-sat.eu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników . Dokonując wpisu danych, Użytkownik wyraża zgodę na udostępnienie danych innym Użytkownikom Katalogu Firm www.hdtv-sat.eu.

2. Administrator Katalogu może usunąć wpis lub zmodyfikować jego treść bez podania przyczyny.

3. Użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu dotyczącą warunków korzystania i dodawania swojego przedsiębiorstwa do Katalogu Firm , oraz że w pełni akceptuje jego postanowienia.

4. Dodanie firmy do Katalogu Firm  odbywa się na zasadzie zgłoszenia przez zainteresowane firmy lub osoby, a następnie po umieszczeniu kodu jaki zostanie wygenerowany i umieszczony na dodanej stronie i akceptacji przez administratora, dane firmy są widoczne w katalogu.

5. Użytkownik dodając swoją firmę do Katalogu  oświadcza tym samym, że podane w formularzu informacje są prawdziwe i zezwala na przechowywanie ich w bazie danych Katalogu Firm www.hdtv-sat.eu oraz upublicznienie tych danych w tym że katalogu (zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U.Nr 133 z 1997).

6. Użytkownik ma prawo do wglądu i wnoszenia poprawek do danych dotyczących swojego przedsiębiorstwa, a także do żądania usunięcia tych danych z bazy Katalogu.

7. Użytkownik zobowiązuje się do nieużywana w formularzu słów wulgarnych i obraźliwych oraz zwrotów naruszających ogólnie przyjęte zasady moralne, a także obrażania osób trzecich.

8. Portal hdtv-sat.eu dokłada wszelkich starań, by  Katalogu Firm  był dostępny i w pełni funkcjonalny przez cały czas, jednak nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z powodu:
   a.działania hackerów i złodziei,
   b.sytuacji nieprzewidywalnych.

9. Portal hdtv-sat.eu zastrzega sobie prawo do:
   a. okresowego wyłączania Katalogu  lub poszczególnych jego części bez uprzedzenia,
   b. usuwania lub blokowania kont użytkowników w przypadku naruszenia postanowień tego regulaminu, 
   c. dokonywania zmian we wpisach dokonanych przez użytkowników, 
   d. zmiany niniejszego regulaminu bez powiadomienia o tym użytkowników,(zmiany obowiązują od dnia następnego po opublikowaniu).

10. Do katalogu nie dodajemy stron www w budowie - jeśli Państwa strona jest w trakcie rejestracji domeny czy też nie została jeszcze ukończona jej budowa, prosimy nie umieszczać adresu www. Każdy wpis skrupulatnie sprawdzamy - w przypadku wykrycia, taki wpis kasujemy. Stronę www można dodać po zakończeniu prac już drogą korespondencyjną korzystając z formularza kontaktowego.

11. hdtv-sat.eu zastrzega możliwość niewyemitowania bezpłatnego wpisu do katalogu bez podania przyczyny, a w przypadku wpisu do katalogu płatnego powiadomi o tym fakcie reklamodawcę i zwroci wpłacone środki na konto,

12. wpisy do katalogu pisane DUŻYMI LITERAMI nie będą akceptowane

13. w wersji bezpłatnej można dokonać maksymalnie trzech wpisów tej samej firmy (dotyczy także oddziałów, punktów, itp), każdy następny wpis tylko w wersji płatnej. Złamanie tego punktu powoduje automatyczne skreślenie wszystkich dokonanych wpisów przez użytkownka.

14. Każdy wpis akceptowany jest przez administrację portalu w przeciągu 72h. Wpisy płatne do 12h.

Informacje zawarte w Katalogu Firm www.hdtv-sat.eu udostępniane są nieodpłatnie.

Akceptuję regulamin i chcę dodać bezpłatnie firmę w katalogu

 

 


Generowanie strony [s]: 0.0978

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja