Co nowego w TV

 

 

 

 

TVP absolutnym liderem w ośmiu kategoriach telewizyjnych

Honorowe dyplomy Biura Koordynacji Programowej TVP za najlepszy wynik oglądalności w ośmiu kategoriach telewizyjnych w roku 2014 wręczył Prezes Juliusz Braun zespołom i twórcom Telewizji Polskiej. W każdej kategorii zwycięskie programy i seriale TVP odnotowały znaczną lub wręcz miażdżącą przewagę nad propozycjami innych nadawców.

Zawody jeździeckie Cavaliada w TVP

Widzowie TVP kolejny raz będą mogli oglądać zawody jeździeckie z cyklu Cavaliada. Finał tej imprezy rozpoczyna się na warszawskim Torwarze, w czwartek 12 marca. Trzech najlepszych zawodników uzyska kwalifikację do finału Pucharu Świata, który odbędzie w Las Vegas. Transmisję w TVP Regionalna, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

12 Orłów - nagród Polskiej Akademii Filmowej - dla koprodukcji Orange

Największymi zwycięzcami tegorocznej gali Polskiej Akademii Filmowej „Orły 2015” okazały się  trzy filmy, które powstały przy udziale Orange Polska. Najwięcej nagród, bo aż siedem statuetek zdobyli „Bogowie”, cztery odebrali twórcy „Miasta 44”, a jedną „Jack Strong”. Zdobyły one najbardziej prestiżowe nagrody m.in. za Najlepszy Film, Najlepszą Reżyserię, Rolę Męską czy Nagrodę Publiczności.

Rugby w nc+: Startuje kolejny sezon Pucharu 6 Narodów

W najbliższy weekend rozpoczyna się długo wyczekiwana przez fanów rugby rywalizacja o Puchar 6 Narodów. To najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej rugby na Półkuli Północnej. Jak co roku wezmą w nim udział Anglia, Francja, Włochy, Walia, Szkocja i Irlandia. Wszystkie mecze trwającego do 21 marca prestiżowego cyklu transmitowane będą na antenach kanałów sportowych nc+.

Grupa Cyfrowy Polsat w 2014 r.: sukces oferty zintegrowanej i bardzo dobre wyniki finansowe

Grupa Kapitałowa Cyfrowy Polsat opublikowała bardzo dobre wyniki operacyjne i finansowe za IV kwartał i cały 2014 r. W roku 2014 w ujęciu pro forma przychody przekroczyły 9,7 mld zł, a wynik EBITDA osiągnął niemal 3,8 mld zł, skutkując silną marżą EBITDA na poziomie 39%. W samym IV kwartale przychody wyniosły 2,521 mld zł, a wynik EBITDA kształtował się na poziomie 837 mln zł. Grupa w dalszym ciągu odnotowywała bardzo szybki wzrost liczby świadczonych usług mobilnego dostępu do Internetu oraz organiczny wzrost liczby usług płatnej TV, podczas gdy segment telefonii komórkowej wyraźnie się ustabilizował.

Marcowe nowości VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a wraz z nią kolejne nowości w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu. Wśród marcowych propozycji znajdą się komedie, które rozbawią do łez – „Szef”, „Bernie”, „Dzień dobry, kocham cię”, trzymające w napięciu thrillery – „Link do zbrodni”, „Gość”, przerażające horrory – „[REC] 4: Apokalipsa”, „Dracula: historia nieznana”, filmy pełne przygód – „Projekt: Dinozaur”, „Everest – poza krańcem świata”, a dla najmłodszych – „Pudłaki” oraz „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”. Prawdziwą gratką będzie „Superfast” – parodia kultowej serii filmów „Szybcy i wściekli”, która już 31 marca zostanie premierowo udostępniona w VOD Cyfrowego Polsatu.

Skuteczni „Strażacy”: nowy serial TVP1 zgasił innych

Pierwszy odcinek nowego serialu TVP1 „Strażacy” w sobotę 28 lutego był absolutnym liderem w swoim paśmie w obu grupach wiekowych, zarówno pod względem widowni, jak i udziałów. Macieja Zakościelnego i Jakuba Wesołowskiego w strażackich zmaganiach obejrzało ponad 3,3 mln widzów (prawie 21 proc. udziałów w rynku). A powtórkę w niedzielę – kolejne 2 mln widzów!

Starcia w Premier League, La Liga, Serie A i Ligue 1 w nc+

W najbliższy weekend na antenach kanałów sportowych platformy nc+ czekają widzów emocjonujące mecze czołowych lig europejskich. Wielkie zainteresowanie wzbudza rywalizacja Liverpoolu i Manchesteru City (CANAL+ Sport, niedziela 12:55). Ostrej walki można spodziewać się w La Liga w starciu piątej Sevilli z trzecim Atletico Madryt (CANAL+ Family, niedziela, 18:55). W meczu na szczycie Serie A Roma, która zapowiadała zdetronizowanie Juventusu, podejmie swojego najgroźniejszego rywala w poniedziałek (CANAL+ Sport, 20:40). We Francji rewelacyjnie spisujące się w Lidze Mistrzów Monaco zagra z obrońcą tytułu, Paris Saint-Germain. Transmisja szlagieru Ligue 1 w niedzielę o 20:55 w nSport+.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0087

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja