Co nowego w TV

 

 

 

 

7 mln widzów "Rancza", a TVP1 liderem weekendu

Ponad 7 mln widzów obejrzało drugi odcinek hitowego serialu TVP1 „Ranczo” (to już dziewiąta seria), a nowy serial Jedynki „Strażacy” przyciągnął przed telewizory ponad 2,8 mln osób. Seriale te oraz relacje z zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich (4,4 mln widzów w sobotę i 3,6 mln w niedzielę) zapewniły TVP1 pozycję lidera weekendu.

Premiera filmu „Jack Strong” w otwartym oknie w nc+ na 20 urodziny Canal+

CANAL+ zaprasza na premierę telewizyjną filmowej biografii płk. Ryszarda Kuklińskiego - „Jack Strong”. Dramat sensacyjny Władysława Pasikowskiego został nagrodzony Bursztynowymi Lwami na festiwalu w Gdyni w 2014. W tytułową rolę wcielił się Marcin Dorociński, a partnerująca mu Maja Ostaszewska (Hanna Kuklińska) zdobyła Polską Nagrodę Filmową – Orzeł 2015 za najlepszą główną rolę kobiecą. Ze względu na 20. urodziny działalności w Polsce, CANAL+ pokaże premierę „Jacka Stronga” w otwartym oknie w ramach platformy nc+. Oznacza to, że będzie ona dostępna dla wszystkich abonentów nc+ również dla tych, którzy nie mają na co dzień CANAL+ w swoich pakietach. Premiera w sobotę, 21 marca 2015, o 22:15.

Sprawozdanie abonamentowe TVP za 2014 r.

Podczas posiedzenia w środę 11 marca 2015 roku Zarząd Telewizji Polskiej przyjął sprawozdanie z wykorzystania przez TVP S.A. wpływów z opłat abonamentowych na realizację misji publicznej w 2014 roku. Dokument poprzedza słowo wstępne Prezesa TVP dr Juliusza Brauna.

Komedia i psychologiczny thriller premierowo w Teatrze Telewizji TVP1

„Amazonia” w reżyserii Bodo Koxa – brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz „Zabójcza pewność” w reżyserii Mariusza Malca – psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych – to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory. Emisja: 16 i 23 marca o godz. 20:25 w TVP1.

Młodzi Tancerze w TVP Kultura

22 marca o godz. 20:00 TVP Kultura pokaże polskie eliminacje do Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy. A choć europejski finał odbędzie się w czeskim Pilźnie, 19 czerwca br., to jego szefem organizacyjnym będzie Robert Kamyk z TVP Kultura. Tak zdecydowała Europejska Unia Nadawców pod wrażeniem poprzedniego finału - w 2013 r. w Gdańsku, który uznano za perfekcyjnie przygotowany i wzorcowy.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0081

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja