Co nowego w TV

 

 

 

 

Weekend z Grupą MoCarta w TVP Rozrywka

Grupa MoCarta, inteligentnie zabawny i zasłużenie popularny kabaretowy kwartet smyczkowy, obchodzi 20-lecie swojego istnienia! TVP Rozrywka będzie świętować wraz z artystami to wydarzenie podczas weekendu 28-29 marca, prezentując znakomite skecze i programy z różnych lat ich twórczości i artystycznej drogi.

TVP ABC - nowy, edukacyjny magazyn dla dzieci

Z okazji pierwszych urodzin TVP ABC do kiosków w całej Polsce trafił już nowy, edukacyjny miesięcznik dla dzieci o tym samym tytule. Bohaterami prezentowanych w piśmie zabaw są postacie (literki A, B, C – zwierzaczki) znane już z Anteny. Magazyn wydało Edipresse Polska we współpracy z Telewizją Polską.

Wiosna z Paramount Channel HD w Orange TV

Tylko na platformie telewizyjnej Orange od 19 marca b.r. do końca maja zostanie odkodowany kanał Paramount Channel HD. Kanał będzie dostępny dla wszystkich klientów Orange TV, obecnych i nowych, którzy chcą oglądać filmowe hity wyłącznie w jakości HD, bez dodatkowych opłat. Kanał dostępny jest na kanale 60. Tylko w Orange Otwarte Okno potrwa tak długo.

Puchar Świata w skokach z Planicy w TVP1

W najbliższych dniach rozegrane zostaną ostatnie zawody Pucharu Świata 2014/15 w skokach narciarskich. Tym razem Kamil Stoch nie odbierze Kryształowej Kuli za triumf w tym cyklu, ale sezon chciałby godnie zakończyć. Transmisje z Planicy od czwartku, 19 marca w TVP1 i sport.tvp.pl.

Wiktor ma już 30 lat

„Wiktory 2014 – Gala” wręczenia polskiej prestiżowej nagrody dla wybitnych osobowości polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show biznesu odbędzie się 30 marca 2015 r. w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie. Transmisja w TVP 1 o godz. 20:25.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0096

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja