Co nowego w TV

 

 

 

 

Pasjonująca nauka w TVP2

Najnowsze odkrycia, teorie i zastosowania współczesnych technologii, wpływające na nasze postrzeganie i rozumienie świata przedstawia w nowoczesnej, dynamicznej formie nowa dokumentalna seria „Tropem nieznanego”, której 26 odcinków będzie w każdy powszedni dzień o godz. 17:25 od wtorku, 24 marca, pokazywać TVP2.

52 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu tradycyjnie w TVP1

Telewizja Polska ogłasza nabór artystów do koncertu SuperDebiuty oraz czeka na przeboje, które będą walczyć o tytuł najlepszej piosenki premierowej 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Widzowie mogą także wybrać artystów, którzy wystąpią w koncercie SuperJedynki. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 12-14 czerwca br. - tradycyjnie w TVP1.

"Rolnik szuka żony" po raz drugi w TVP1

Już w święta wielkanocne – 5 kwietnia o godz. 21:25 – TVP1 pokaże pilotażowy odcinek specjalny nagrodzonego Telekamerą jako najlepsza rozrywka 2014 r. programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie zobaczą w nim po raz pierwszy 10. kandydatów na uczestników nowej edycji, której emisja zaplanowana jest od września.

Agata Kulesza i "Krew z krwi" powracają!

Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial „Krew z krwi”! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do „normalnego życia” i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

Dwa teatry w dwa dni w TVP

Dwie teatralne uczty w TVP: w poniedziałek 23 marca o godz. 20.25 TVP1 premierowo pokaże „Zabójczą pewność” ze wspaniałym duetem aktorskim - Magdalena Cielecka i Grzegorz Małecki, a dzień później, we wtorek o godz. 20:00, TVP Kultura zaprasza na transmisję spektaklu „Broniewski” z Teatru Wybrzeże w Gdańsku – uznanego za trójmiejskie wydarzenie roku.

Korporacyjny serwis internetowy Grupy Cyfrowy Polsat

Właśnie zadebiutowała nowa, korporacyjna strona internetowa Grupy Cyfrowy Polsat. Serwis jest dostępny pod adresem www.grupapolsat.pl. Uruchomienie witryny to kolejny element działań prowadzonych w ramach realizacji strategii integracji spółek z Grupy. Projekt stanowi kompendium wiedzy o całej Grupie i ma na celu zapewnienie jeszcze lepszej komunikacji ze wszystkimi jej odbiorcami.

Paramount Channel HD startuje w Cyfrowym Polsacie

19 marca br. abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymają możliwość oglądania nowego kanału tematycznego w wysokiej jakości – Paramount Channel HD. Stacja wzbogaci filmowe portfolio platformy, dołączając promocyjnie do pakietu Film HD. W ramach otwartego okna, które będzie dostępne od 1 do 30 kwietnia br., wszyscy abonenci telewizji cyfrowej operatora otrzymają bezpłatny dostęp do wiosennej ramówki nadawcy. Promocji kanału będzie towarzyszyć specjalny konkurs, w którym nagrodą główną jest zestaw kina domowego 3D.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0073

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja