Co nowego w TV

 

 

 

 

Komunikat o sytuacji ekonomiczno-finansowej Telewizji Polskiej S.A. w 2014 roku

W 2014 r. TVP odnotowała dodatni wynik finansowy na poziomie 6,3 mln zł. Rezultat ten jest lepszy od wyniku osiągniętego w 2013 r. o 26,8 mln zł. Zysk osiągnięto przy jednoczesnym podjęciu się przez Spółkę w ostatnim czasie realizacji nowych zadań programowych, które wiązały się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów rzędu kilkudziesięciu milionów złotych.

Sportowy tydzień w nc+. Święta pełne emocji

Wielkanocny weekend na antenach kanałów sportowych platformy nc+ zapowiada się wyjątkowo ciekawie i emocjonująco. Po dwutygodniowej przerwie związanej z meczami eliminacyjnymi EURO 2016 wznowione zostaną zmagania w T-Mobile Ekstraklasie oraz czołowych piłkarskich ligach europejskich. Fani speedwaya odliczają godziny do startu nowego sezonu PGE Ekstraligi. Na inaugurację najlepszej żużlowej ligi świata w nSport+ pokazane zostaną transmisje wszystkich spotkań pierwszej rundy.

Nowe funkcje dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Cyfrowy Polsat zaktualizował oprogramowanie dla dekoderów własnej produkcji do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej w jakości HD: PVR HD 7000, HD 6000, HD 5000, HD 3000, HD 2000. Nowe wersje oprogramowania, dostępne już dla wszystkich odbiorników w wyżej wskazanych modelach, wprowadzają szereg zmian, które zapewnią jeszcze większy komfort korzystania z oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu.

10 milionów teatromanów dzięki TVP

Obchodzony 27 marca Międzynarodowy Dzień Teatru to okazja dla przypomnienia, że największym polskim teatrem – i jednym z największych na świecie – jest Telewizja Polska. Tylko w lutym i marcu br. prawie 10 mln widzów w wieku 4+ oglądało co najmniej przez kolejne trzy minuty przynajmniej jeden z 41 spektakli w TVP1, TVP2, TVP Kultura i TVP Polonia. A na kwiecień nadawca publiczny ma im do zaoferowania aż 18 kolejnych emisji: od wzbudzającego gorące spory spektaklu z Sosnowca na żywo, przez Kantora i Grzegorzewskiego po Internetowy Teatr dla Szkół.

Premiera „Przygarnij mnie” już w niedzielę, 29 marca!

W niedzielę 29 marca o godz. 18:55 TVP2 wyemituje pierwszy odcinek nowatorskiego cyklu „Przygarnij mnie”. Widzowie będą śledzić losy siedmiu psów ze schroniska, które znalazły swą przystań i miłość w domach uczestników programu. Jak czworonożni bohaterowie odnajdą się w świecie bez klatek? Jak ich nowi opiekunowie poradzą sobie z opieką nad pupilami po przejściach? Poruszające historie zwierząt i ludzi, których połączyło uczucie, już od najbliższej niedzieli w Dwójce.

Co tydzień teatr w TVP Polonia

Co najmniej 20 do 25 razy TVP emituje comiesięcznie premierowe i archiwalne spektakle Teatru Telewizji: poza poniedziałkowym Teatrem TV w TVP1 i wtorkowym w TVP Kultura oraz niedzielnymi spektaklami wznowionego w zeszłym roku Teatralnego Studia Dwójki, przedstawienia teatralne można oglądać regularnie także w TVP Polonia.

Serial "Uwikłani" powraca na antenę TVP 1

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej przez mecze Ligi Mistrzów wraca na antenę TVP1 serial „Uwikłani”. Już w najbliższą środę, 25 marca, o godz.20:25 zaprasza do niego znakomity Przemysław Sadowski jako prawnik, którego doskonałe i poukładane życie burzy nowa asystentka. A tydzień później Olga Frycz zagra dziewczynę zamieszaną w tragiczny wypadek samochodowy…


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0095

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja