Co nowego w TV

 

 

 

 

Świąteczna kolejka T-Mobile Ekstraklasy w nc+

26. seria spotkań T-Mobile Ekstraklasy przypada na okres świąteczny. W związku z tym spotkania nietypowo rozegrane zostaną w sobotę, poniedziałek i wtorek. Wszystkie mecze transmitowane będą na antenach kanałów sportowych nc+. Najważniejsze z nich odbędą się w poniedziałek w Zabrzu i Białymstoku. W Wielkich Derbach Śląska Górnik zmierzy się z Ruchem Chorzów (CANAL+ Sport, 15:10), a Jagiellonia stanie naprzeciw Wisły Kraków (CANAL+ Sport, 17:30).

Weekendy z Tomkiem w MiniMini+

W tym roku bajka o przygodach Tomka, sympatycznej lokomotywy z numerem jeden obchodzi swoje 70. urodziny. Z tej okazji MiniMini+, autorska stacja platformy nc+, przygotowała specjalny Weekend z Tomkiem. Mali widzowie będą mogli zobaczyć film o przygodach Tomka i maraton z serialem „Tomek i przyjaciele”. Na fanów Tomka czeka też wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać podróż do parku rozrywki Thomas Land pod Londynem.

Grupa Cyfrowy Polsat z nowymi spółkami: Teleaudio Dwa i InterPhone Service

Do Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat, w wyniku podpisanych umów zakupu, zgodnie z realizowaną strategią rozwoju Grupy w obszarze nowych technologii, dołączyły spółki Teleaudio Dwa, lider usług Premium Rate, oraz InterPhone Service, producent nowoczesnego sprzętu telekomunikacyjnego i elektronicznego powszechnego użytku. Łączna wartość transakcji wyniosła 35 mln zł.

Sportowe hity kwietnia w nc+

Kwiecień będzie dla widzów kanałów sportowych nc+ miesiącem wielkich emocji. Do transmisji z najważniejszych wydarzeń piłkarskich, koszykarskich i piłki ręcznej dołączą kolejne, związane ze startem sezonu żużlowego. 18 kwietnia na Stadionie Narodowym uroczyście zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Wcześniej na tory powrócą zawodnicy PGE Ekstraligi.

Wiktory 2014 rozdane

Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskej, odebrał statuetkę SuperWiktora 2014 podczas uroczystej gali 30 marca br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Dziennikarzem roku 2014 została Arleta Bojke - dziennikarka TVP, a Wiktor Publiczności przypadł aktorowi Cezaremu Żakowi, gwieździe „Rancza” w TVP1.

Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji. Tylko w CANAL+

W kwietniu CANAL+ zaprasza na premiery telewizyjne przebojów kinowych o superbohaterach. Wyprodukowane przez Michaela Baya „Transformers: Wiek zagłady” i „Wojownicze żółwie ninja” trafiły na ekrany kin dzięki kultowym zabawkom oraz z kart komiksów. Innym z filmów jest oparty na samurajskiej legendzie „47 Roninów”. „Niezgodna” z kolei stanowi najnowszy typ produkcji o bohaterach, która inspirację znalazła w powieści dla młodzieży. Wśród wykonawców widzowie zobaczą znane twarze, takie jak: Megan Fox, Keanu Reeves, Kate Winslet i Mark Wahlberg, ale również nowe pokolenie filmowych gwiazd, czyli Shailene Woodley, Theo Jamesa czy Milesa Tellera. Premiery w kolejne weekendy kwietnia, o 21:00, tylko w CANAL+.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0087

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja