Co nowego w TV

 

 

 

 

Liga Europy w nc+: Wielka bitwa Legii o awans w Canal+ Sport

Czwartek, 26 lutego może okazać się szczęśliwą datą dla polskiej piłki nożnej. Legia Warszawa ma szanse stać się pierwszym od 24 lat rodzimym klubem, który wiosną w europejskich pucharach wygra dwumecz i awansuje do kolejnej rundy.  By tak się stało, mistrzowie Polski muszą pokonać w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy UEFA Ajax Amsterdam różnicą dwóch bramek. Relacja telewizyjna będzie jedyną możliwością zobaczenia tego spotkania. Na mocy decyzji europejskiej federacji piłkarskiej spotkanie rozegrane zostanie bowiem bez udziału publiczności. Początek przedmeczowego studia w CANAL+ Sport już o 18:30.

Wiosenna ramówka Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej przedpremierowo w IPLI!

Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA będą mogli przedpremierowo obejrzeć najnowsze sezony seriali Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej, m.in.: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Ranczo”, „O mnie się nie martw”, „Rodzinka.pl”, „Krew z krwi 2”. W wiosennej ramówce IPLI znajdą się również cieszące się dużą sympatią widzów programy Polsatu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Top Chef”, „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, „Must be the Music. Tylko muzyka”. Nie zabraknie także świeżych propozycji jak „Celebrity Splash!”, „Słoiki”, „Strażacy” czy „Służby specjalne”, a także materiałów dostępnych wyłącznie w IPLI, które przeniosą widza za kulisy produkcji.

Marzec w Ale kino+

Marzec w Ale kino+ upłynie pod znakiem kobiet, które nie potrzebują parytetów, przywilejów i taryfy ulgowej. Cykl „Kino Mówi: Supermenki” przedstawi „Duchy Goi”, „Kobiety z 6. piętra”, „Dokąd teraz?” oraz „Po tysiąc razy dobranoc”. Przed filmami, prowadzący cykl „Kino Mówi” Błażej Hrapkowicz z zaproszonymi gośćmi porozmawia o tym, jak zmieniał się wizerunek kobiet w kinie i czy wzmocniła się ich pozycja we współczesnym świecie. Premiery w czwartki o 20:10. Dopełnieniem hasła „W roli głównej: kobieta” w marcowym Ale kino+ będą rewelacyjne seriale: „Vera 4”, „Fortitude” oraz „Uczciwa kobieta”.

Zdobywcy Oskarów 2015: "Ida" i "Grand Budapest Hotel" tylko w CANAL+

Koprodukowana przez CANAL+ „Ida” Pawła Pawlikowskiego zdobyła Oscara 2015 za najlepszy film nieanglojęzyczny. To historyczny sukces polskiego filmu i pierwsze zwycięstwo rodzimego kina w tej kategorii. Również dla CANAL+ jest to niezwykle ważne wydarzenie – przypada ono na obchody 20. urodzin obecności kanału w Polsce. „Grand Budapest Hotel”, który wygrał cztery Nagrody Akademii® miał telewizyjną premierę na antenie CANAL+.

Nowe odcinki serialu „O mnie się nie martw” już od 6 marca w TVP2

„O mnie się nie martw” to ciepła i pełna humoru opowieść o ludziach, którzy – chociaż pochodzą z różnych środowisk, dzieli ich bagaż doświadczeń i sytuacja życiowa – stopniowo zdobywają wzajemne zaufanie, poznają się i odkrywają, jak wiele mają sobie do zaoferowania. To nowa dla polskiego serialu relacja romantyczna: miłość tak niemożliwa, że skazana na sukces.

„Dziennik Regionów” w TVP Regionalnej z usługą HbbTV

Flagowy program informacyjny TVP Regionalnej – „Dziennik Regionów” już z usługą HbbTV! Dzięki temu, oprócz dostępu do pełnych wydań programów oraz poszczególnych informacji, widzowie otrzymali dostęp do materiałów dodatkowych, które z uwagi na ograniczony czas antenowy nie znalazły się w programie.

Gala KSW 30: Genesis w Cyfrowym Polsacie i IPLI

W Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 30, która odbędzie się już 21 lutego w poznańskiej Arenie. Abonenci Cyfrowego Polsatu konfrontację sztuk walki będą mogli zobaczyć bez dodatkowych opłat na kanałach Polsat oraz Polsat Sport, natomiast dzięki największej telewizji internetowej IPLA odpłatny dostęp do gali będą również mieli użytkownicy urządzeń mobilnych.

Wiosna w TVP2

Wiosna w Dwójce to najlepsze seriale i znakomita rozrywka, nowe filmy fabularne i dokumenty. TVP2 będą tam, gdzie mają miejsce najważniejsze wydarzenia kulturalne, m.in. na galach filmowych Orłów czy Fryderyków. „Pytanie na śniadanie” rozbudzi apetyt na pozytywne zmiany i dostarczy ciekawych tematów do rozmów na cały dzień. A zaangażowanie społeczne Dwójki udowodni nowatorski program „Przygarnij mnie”. Słowem - jedyna taka oferta na rynku telewizyjnym w Polsce.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.2269

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja