HDTV-SAT.EU - telewizja satelitarna i DVB-T    

menu

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Nowości, ciekawostki, informacje     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Ostatnie nowości
 • Co w TV?
 • Sport
 • Cyfrowy Polsat
 • nc+
 • Orange
 • TNK
 • Ostatnie nowości
 • Co w TV?
 • Sport
 • Cyfrowy Polsat
 • nc+
 • Orange
 • TNK
Promocja dla klientów TNK - Wymień SD na HD
Promocja dla klientów TNK - Wymień SD na HD

Zamów usługę „Telewizji n na kartę” na okres 10 miesięcy dostępu do Pakietu Domowego HD wraz z dedykowanym do Promocji dekoderem ITI 5800S na własność.Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 02-12-2011, odsłon: 9609)
Polsat dostępny w Telewizji na Kartę HD
Polsat dostępny w Telewizji na Kartę HD

Od 1 czerwca 2011 w ramach ,,Wakacyjnej promocji'' w ofercie Telewizji na kartę HD dostępny jest kanał Polsatu w wersji SD. Kanał zameldował się na liscie dekoderów pod nr. 5. Jest dostępny dla abonentów którzy posiadają aktywny pakiet Domowy HD.Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 31-05-2011, odsłon: 10903, 3 komentarze)
TNK HD bez kanału Da Vinci Learning
TNK HD bez kanału Da Vinci Learning

Cyfrowy Dom Sp. z o.o. informuje, iż z dniem 01 kwietnia 2011 roku wycofuje z oferty telewizji na kartę HD kanał Da Vinci Learning.Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 20-03-2011, odsłon: 5608)
Pierwsze efekty współpracy Grupy TP i Grupy TVN
Pierwsze efekty współpracy Grupy TP i Grupy TVN

Grupa TP wprowadziła do sprzedaży w swoich salonach Telewizję na Kartę HD - produkt Grupy TVN. Wszyscy, którzy zdecydują się na zakup zestawu TNK w salonie TP lub Orange w grudniu i w styczniu, otrzymają dodatkowo do 2 miesięcy darmowego dostępu do pełnej oferty. Ponadto, w styczniu telewizja n rozpocznie sprzedaż mobilnego dostępu do internetu Orange Free. To pierwsze efekty ramowej umowy o współpracy, którą obydwie firmy podpisały w październiku tego roku.Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 22-12-2010, odsłon: 5339)
Telewizja na karte HD

17 maja 2010 roku w siedzibie Grupy ITI przy ulicy Wiertniczej 166 w Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której Prezez Grupy TVN i Dyrektor Generalny ITI Neovision pan Markus Tellenbach wraz z Zarządem ITI Neovision zaprezentował nowy rewolucyjny produkt – telewizję na kartę HD, udostepniając tym samy polskim widzom zupełnie nowy wachlarz usług płatnej telewizji cyfrowej.Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 16-05-2010, odsłon: 22998)
Telewizja na kartę - od 28 stycznia 2010 zmiana parametrów nadawania - komunikat

TNK„Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28 stycznia 2010 roku o godzinie 12 nastąpi zmiana jednego z parametrów nadawania dla transpondera 11 508 MHz, z którego nadawane są następujące programy z oferty Telewizji na Kartę: Religia TV, nSport, Discovery Channel, TVP Sport oraz TVN Warszawa. Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 18-01-2010, odsłon: 15183, 18 komentarzy)
Discovery Channel zamiast TVN Lingua w Telewizji na kartę

TNKW związku z zaprzestaniem nadawania kanału TVN Lingua przez nadawcę, z dniem 28.06.2009r. kanał TVN Lingua zostanie wyłączony z oferty programowej Telewizji na kartę. Z dniem 29.06.2009r. do oferty  zostanie włączony kanał Discovery Channel.Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 16-06-2009, odsłon: 6975)
15 kanał dołączył do oferty Telewizji na kartę

TnK 1 grudnia oferta Telewizji na kartę została powiększona o kanał TVN Lingua.Czytaj więcej (kategoria: Telewizja na kartę, dodano: 01-12-2008, odsłon: 9068, 7 komentarzy)
Reklama
Co i gdzie? Szybka pomoc w poruszaniu się po portalu ...

NOWOŚCI - to miejsce w którym znajdziesz: najważniejsze wydarzenia, zmiany programowe, informacje dotyczące platform cyfrowych. Bądź na bieżąco! DZIAŁ TECHNICZNY - tu znajdziesz różne poradniki i pomocne wskazówki,  staramy się wytłumaczyć jak  przeprowadzić  montaż anten  satelitarnych,  przygotować  kabel, itp. TUNERY SATELITARNE - w tym miejscu prezentujemy tunery satelitarne, aktualnie znajdziesz tu prezentację tunerów satelitarnych naszych rodzimych platform lecz już wkrótce pojawiać się będą recenzje tunerów HD dostępnych na rynku,  ORBITA I SATELITY - dział w którym planujemy przedstawić kolejno dostępne w europie satelity wraz z mapkami zasięgu (czekamy na wyrażenie zgody przez właścicieli/operatorów) KANAŁY TELEWIZYJNE - to miejsce z którego dowiedziesz się co oferuje dany kanał telewizyjny (nadający swój program w polskiej wersji językowej), ponadto w jakiej platformie i jakim pakiecie go znajdziesz, podajemy też parametry odbioru, ENCYKLOPEDIA SAT - czyli co to jest ... najważniejsze hasła, pojęcia, definicje związane z telewizją satelitarną, GALERIA - twórzmy ją razem - pokaż innym Twoją instalację / antenę satelitarną i zobacz rozwiązania innych, prezentacja Waszych tunerów, zobacz zrzuty ekranu kanałów telewizyjnych, loga stacji ... KATALOG FIRM  - szukasz firmy TVSAT? odwiedź to miejsce !!! Masz własny sklep, punkt dystrybucji, prowadzisz sprzedaż lub oferujesz usługi związane z TVSAT - koniecznie zaprezentuj się naszym czytelnikom ... OGŁOSZENIA - to dział w którym możesz bezpłatnie zamieścić / znaleźć ogłoszenia kupna / sprzedaży / usług zawiązanych z TVSAT, KONTAKT - jeśli masz propozycje, uwagi, chcesz się z nami skontaktować to właściwe miejsce. Archiwum 2007.

Polityka prywatności portalu


Telewizja SATelitarna bez tajemnic ...Portal HDTV-SAT.EU - Telewizja SATelitarna bez tajemnic ...

Generowanie strony [s]: 0.0428

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...