Promocja dla klientów TNK - Wymień SD na HD

Zamów usługę „Telewizji n na kartę” na okres 10 miesięcy dostępu do Pakietu Domowego HD wraz z dedykowanym do Promocji dekoderem ITI 5800S na własność.

Z Promocji mogą skorzystać Użytkownicy usługi Cyfrowego Domu „Telewizja na kartę” w wersji SD, którzy łącznie spełnią poniższe warunki:
- w ciągu 12 miesięcy poprzedzających datę wyrażenia chęci Migracji (dalej: Deklaracja Migracji) korzystali przez okres minimum 3 miesięcy z Pakietu na doładowanie w usłudze „Telewizja na kartę” w wersji SD, nie wliczając okresu zawartego w zestawie startowym w chwili zakupu zestawu startowego,
- dokonają zakupu usługi „Telewizji n na kartę” na okres 10 miesięcy z Dostępem do Pakietu Domowego HD wraz z Dekoderem ITI 5800S w łącznej cenie 200 zł (z VAT) + koszt przesyłki kurierskiej 19,90 zł (z VAT).


Szczegółowe zasady korzystania z oferty Telewizja n na kartę znajdują się w Przewodniku po ofercie telewizji n na kartę. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0133

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja