TnK 1 grudnia oferta Telewizji na kartę została powiększona o kanał TVN Lingua.

TVN Lingua oferuje naukę języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego a wkrótce poszerzy ofertę o dwa następne języki: hiszpański i włoski.

Oferta kanału TVN Lingua kierowana jest do wszystkich, którzy chcą rozpocząć naukę języków obcych, a także udoskonalić dotychczasowe umiejętności. Na antenie niekonwencjonalne metody nauczania, wiele konkursów, interesujących programów edukacyjnych i ciekawych produkcji zagranicznych. Profesjonalni lektorzy, gwarantują żywe dyskusje na różnych poziomach językowych. Mnóstwo humoru, muzyki, a także plotek z wielkiego świata.

Parametry odbioru TVN Lingua

Hot Bird 7A / 13'E, tr. 15, 11487MHz, pol. H, SR=27500, FEC=3/4, SID=5107, VPID=166, APID=104,

Ofertę Telewizji na kartę oraz parametry pozostałych kanałów opisujemy w tym miejscu.Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Komentarze

  • andrzej ma racje!!!czy ktos wogole udzieli jakiegos info???
  • Kiedy dodacie kanały Polsatu i TV4 w telewizji na karte bez HD.Myślę że nie jest to sprawiedliwe,tu nie trzeba mieć HD by oglądać Polsat i TV4 a myślę że to jedna i ta sama firma prowadzi,więc w czym problem ?
  • Odpowiadam Darkowi! Ja tez kupilem Telewizje na Karte,aktywowalem przez Internet i nie mam odbioru tych programow!!! Dzwonie z Niemiec a takze Polski na numery aktywacji numer 0300-102-502 i takze numer 0703-102-502 i te numery sa caly czas zajete!! Sprobuj Ty Darek....Odpisz
  • Kupiolech telewizja na karta aktawowol zech jom i niy lazi co zrobic z tym zlomym,czy ktos mi podo nr. tel. do polski z niymiec kaj sie idzie skontaktowac w tyj sprawie?Zgory dziynkuja.
  • w dekoderach tnk pojawil sie na 16 kanal tvn warszawa
  • Podobno na stałe. Ale na stronach TNK zmiany jeszcze nie widać, żadnych informacji o tym kanale. A co do wprowadzenia tego kanału pojawiają się głosy, że chodzi o pomyłkę w druku na starterach tnk. Jest tam przy cenie podana liczba kanałów 15, więc coś musieli z tym zrobić by nie było problemów ze strony nabywców.
  • A ten kanał to w ramach jakiejś promocji na święta czy na stałe?

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0147

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja