> Będzie I liga piłki nożnej w TVP !

TVPZarząd Telewizji Polskiej S.A. na posiedzeniu w dniu 13 marca podjął decyzję o podpisaniu umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, dotyczącej transmisji meczów I ligi. Decyzja ta otwiera prawo TVP do transmisji wszystkich spotkań I ligi piłki nożnej do końca tego sezonu oraz dwóch kolejnych sezonów – 2009/2010 i 2010/2011.

Polska Liga w CANAL+ Sport

CANAL+ Sport 27 lutego rusza wiosenna część rozgrywek Ekstraklasy, a wraz z nią nowe inicjatywy CANAL+ promujące polską ligę: odkodowane transmisje najciekawszych meczów w CANAL+ Sport, znaczące poszerzenie ramówki CANAL+ Sport2 i zmiana formuły plebiscytu „Piłkarz Miesiąca”.

Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym w TVP Sport i TVP 1

TVP Sport 18 lutego w czeskim Libercu rozpoczyna się najważniejsza impreza sezonu w narciarstwie klasycznym – 47. Mistrzostwa Świata. Zawody te potrwają ponad dwa tygodnie i zakończą się 1 marca tradycyjnym biegiem techniką dowolną mężczyzn na dystansie 50 kilometrów. W sumie w Libercu rozdanych zostanie dwadzieścia kompletów medali, a wszystkie konkurencje na żywo pokażą TVP Sport i sport.tvp.pl. Ponadto transmisje z konkursów skoków także na antenie TVP 1.

Mityng Pedro’s Cup transmisja w TVP Sport i TVP HD

TVP Sport W bydgoskiej Hali Łuczniczka we wtorek 10 lutego o wygraną w prestiżowym mityngu Pedro’s Cup rywalizować będą skoczkowie wzwyż, kobiety w rywalizacji skoku o tyczce i mężczyźni w pchnięciu kulą. Transmisja z tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się imprezy w TVP Sport, TVP HD i na internetowych stronach Telewizji Polskiej

Na antenie TVP Sport i TVP HD Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim

TVP Sport 3 lutego 2009 roku w Val d’Isere rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. Impreza potrwa blisko dwa tygodnie i tradycyjnie zakończy się rywalizacją mężczyzn w slalomie (niedziela 15 lutego). Wszystkie konkurencje, w której w Val d’Isere przyznane zostaną medale pokaże na żywo w TVP Sport oraz w najwyższej jakości obrazie i dźwięku – w TVP HD.

TVP Sport pokaże Klubowy Puchar Świata

TVP Sport logo 11 grudnia na National Stadium w Tokio spotkaniem Adelaide United z Waitakere United zainaugurowane zostaną rozgrywki o Klubowy Puchar Świata. Transmisje ze wszystkich spotkań imprezy, w której udział wezmą m.in. triumfator ostatniej Ligi Mistrzów, Manchester United oraz zwycięzca Copa Libertadores, LDU Quito, zostaną pokazane na antenie TVP Sport i na internetowych stronach TVP.

Biatlonowy Puchar Świata w TVP Sport

TVP Sport logo 3 grudnia w szwedzkim Östersund biegiem indywidualnym mężczyzn rozpoczyna się rywalizacja w biatlonowym Pucharze Świata. Tegoroczny sezon potrwa do ostatniego weekendu marca i zakończy się biegiem masowym w rosyjskim Chanty-Mansyjsku. Transmisje ze wszystkich zawodów wyłącznie w TVP Sport.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0089

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja