Sportowe hity kwietnia w nc+

Kwiecień będzie dla widzów kanałów sportowych nc+ miesiącem wielkich emocji. Do transmisji z najważniejszych wydarzeń piłkarskich, koszykarskich i piłki ręcznej dołączą kolejne, związane ze startem sezonu żużlowego. 18 kwietnia na Stadionie Narodowym uroczyście zainaugurowany zostanie cykl Grand Prix. Wcześniej na tory powrócą zawodnicy PGE Ekstraligi.

Sportowy tydzień w nc+. Święta pełne emocji

Wielkanocny weekend na antenach kanałów sportowych platformy nc+ zapowiada się wyjątkowo ciekawie i emocjonująco. Po dwutygodniowej przerwie związanej z meczami eliminacyjnymi EURO 2016 wznowione zostaną zmagania w T-Mobile Ekstraklasie oraz czołowych piłkarskich ligach europejskich. Fani speedwaya odliczają godziny do startu nowego sezonu PGE Ekstraligi. Na inaugurację najlepszej żużlowej ligi świata w nSport+ pokazane zostaną transmisje wszystkich spotkań pierwszej rundy.

Puchar Świata w skokach z Planicy w TVP1

W najbliższych dniach rozegrane zostaną ostatnie zawody Pucharu Świata 2014/15 w skokach narciarskich. Tym razem Kamil Stoch nie odbierze Kryształowej Kuli za triumf w tym cyklu, ale sezon chciałby godnie zakończyć. Transmisje z Planicy od czwartku, 19 marca w TVP1 i sport.tvp.pl.

Zawody jeździeckie Cavaliada w TVP

Widzowie TVP kolejny raz będą mogli oglądać zawody jeździeckie z cyklu Cavaliada. Finał tej imprezy rozpoczyna się na warszawskim Torwarze, w czwartek 12 marca. Trzech najlepszych zawodników uzyska kwalifikację do finału Pucharu Świata, który odbędzie w Las Vegas. Transmisję w TVP Regionalna, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Rugby w nc+: Startuje kolejny sezon Pucharu 6 Narodów

W najbliższy weekend rozpoczyna się długo wyczekiwana przez fanów rugby rywalizacja o Puchar 6 Narodów. To najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej rugby na Półkuli Północnej. Jak co roku wezmą w nim udział Anglia, Francja, Włochy, Walia, Szkocja i Irlandia. Wszystkie mecze trwającego do 21 marca prestiżowego cyklu transmitowane będą na antenach kanałów sportowych nc+.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0076

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja