Walka stulecia Mayweather jr - Pacquiao w Telewizji Polskiej!

Tylko w Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana ta walka stulecia pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja.

To będzie hit! Po bardzo długich negocjacjach dwaj wielcy pięściarze wejdą razem do ringu. Walka stulecia to rywalizacja niepokonanego Floyda Mayweathera juniora (47 zwycięstw, 26 KO) z Filipińczykiem Mannym Pacquiao (57 zwycięstw – 5 porażek – 2 remisy, 38 KO). Amerykanin jest uważany za najlepszego boksera globu, a Filipińczyk, który w swoim kraju uchodzi za bohatera narodowego, zdobywał tytuły mistrza świata w aż sześciu kategoriach wagowych.

 Mayweather to obecnie czempion wagi półśredniej federacji WBC i WBA, znajduje się na pierwszym miejscu listy najbogatszych sportowców ze 105 mln dol. dochodu w 2014 r. (m.in. przed Cristiano Ronaldo i LeBronem Jamesem). Pacquiao to mistrz w tej samej kategorii federacji WBO, a we wspomnianym rankingu magazynu „Forbes" jest 11. – 41,8 mln dol. zysku w 2014 r. Obaj zarobią także niebotyczne gaże za tę walkę – Mayweather ma się wzbogacić o ponad 100 mln dolarów, Pacquiao – 80 mln dol.

Gala co najważniejsze będzie dostępna dla wszystkich – pokaże ją TVP1, a także TVP Sport. Skomentuje ją Sebastian Szczęsny, a studio poprowadzi Marek Rudziński.

 

źródło: TVPKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0120

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja