Świąteczna kolejka T-Mobile Ekstraklasy w nc+

26. seria spotkań T-Mobile Ekstraklasy przypada na okres świąteczny. W związku z tym spotkania nietypowo rozegrane zostaną w sobotę, poniedziałek i wtorek. Wszystkie mecze transmitowane będą na antenach kanałów sportowych nc+. Najważniejsze z nich odbędą się w poniedziałek w Zabrzu i Białymstoku. W Wielkich Derbach Śląska Górnik zmierzy się z Ruchem Chorzów (CANAL+ Sport, 15:10), a Jagiellonia stanie naprzeciw Wisły Kraków (CANAL+ Sport, 17:30).

W 26. kolejce rywalizacja na boiskach ligowych wyjątkowo zainaugurowana zostanie w sobotę. Już o 12:40 w CANAL+ Family i nSport+ rozpocznie się transmisja z meczu Cracovii z Lechią Gdańsk. Gospodarze w przypadku porażki mogą znaleźć się w strefie spadkowej, a goście - jeśli nie zdobędą kompletu punktów - mogą wypaść z czołowej ósemki T-Mobile Ekstraklasy. Na 15:10 w CANAL+ Family i nSport+ zaplanowany został początek relacji z konfrontacji Śląska Wrocław z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zespół trenera Leszka Ojrzyńskiego jest w tabeli o trzy punkty za ekipą Tadeusza Pawłowskiego. Jest to istotna konfrontacja dla układu górnej połowy tabeli. Od 17:55 w CANAL+ Sport uwaga skupi się na rywalizacji PGE GKS-u Bełchatów z Lechem Poznań. Jesienią „Kolejorz” pewnie pokonał rywala 5:0. W roli trenera gospodarzy zadebiutuje w tym spotkaniu wracający na ligowe boiska Marek Zub. Wieczorny hit soboty odbędzie się w Warszawie – od 20:00 w CANAL+ Sport prezentowana będzie rywalizacja prowadzącej w tabeli Legii Warszawa z Piastem Gliwice. Gospodarze, po remisie z Wisłą Kraków i porażce z Lechem Poznań po raz pierwszy w tym roku staną do walki ze świadomością, że brak wygranej może pozbawić ich pozycji lidera T-Mobile Ekstraklasy.

Kolejne spotkania ligowe będą transmitowane w Poniedziałek Wielkanocny. Już o 12:40 w CANAL+ Sport rozpocznie się transmisja z meczu Korony Kielce z Górnikiem Łęczna. Oba zespoły wciąż z nadziejami i szansami na znalezienie się na koniec kwietnia w grupie mistrzowskiej. To oznacza, że nikt z pewnością tego popołudnia nie będzie się oszczędzał. Na 15:10 w CANAL+ Sport przewidziano początek relacji z jednego z najważniejszych wydarzeń 26. kolejki. W Zabrzu rozegrane zostaną Wielkie Derby Śląska pomiędzy Górnikiem i Ruchem Chorzów. To najważniejsze wydarzenie sezonu piłkarskiego dla regionu, ale również bezpośrednie starcie dwóch najbardziej utytułowanych polskich klubów. Tym razem dla gospodarzy stawką jest utrzymanie się w górnej połowie tabeli, a dla gości wydostanie się ze strefy spadkowej. Na 17:30 zaplanowany jest początek relacji ze spotkania zespołów z czołówki. Jagiellonia Białystok i Wisła Kraków należą do wąskiego grona drużyn, które w czerwcu mogą zakwalifikować się do europejskich pucharach. W Białymstoku głośno takich aspiracji się nie zgłasza, ale w Krakowie można usłyszeć, że miejsce na podium jest celem „Białej Gwiazdy”.

- Jagiellonia po doskonałym starcie w nowym roku wyraźnie zwolniła tempo. Michał Probierz cały czas podkreśla ze jego zespół walczy. Walczy o utrzymanie, a nie mistrzostwo. Mimo że pozycja w tabeli sugeruje co innego. Probierz twierdzi, że kluczem do sukcesu jego drużyny są 2 aspekty: walka i szczęście. I właśnie tych elementów zabrakło białostoczanom ostatnio w Bielsku-Białej. Jagiellonia czuje się lepiej w grze z kontry dlatego też większe sukcesy osiąga na wyjazdach. Wisła po przyjściu Kazimierza Moskala odżyła i złapała rytm. Zwłaszcza Semir Stilić. Jeszcze 2-3 tygodnie temu to Jagiellonia byłaby faworytem, dziś już tak nie jest – przewiduje dziennikarz nc+, Przemysław Pełka, który ten mecz komentować będzie z Maciejem Murawskim.

26. kolejkę zamknie wtorkowe spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Pogonią Szczecin. Gospodarze są coraz bliżej upragnionego celu jakim jest wydostanie się ze strefy spadkowej. Z kolei goście chcą być pierwszym zespołem, który w 2015 roku pokona spisującą się wybornie drużynę trenera Mariusza Rumaka.

W związku z niestandardowymi terminami spotkań częściowej zmianie ulegają również emisje magazynów piłkarskich CANAL+. „Liga+” zaprezentowana zostanie tradycyjnie w sobotę (CANAL+ Sport, 22:45), ale emisja „Ligi+ Extra” przewidziana jest na poniedziałek o 20:00.

Każdy z meczów T-Mobile Ekstraklasy pokazywany będzie również na żywo w internecie w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie canalplussport.pl. Fani futbolu znajdą w niej również statystyki oraz materiały video związane z meczami, a także magazyny ligowe. Transmisjom meczów towarzyszyć będą również akcje dla kibiców w internecie – „Największy+ meczu” (wybór na fanpage`u CANAL+ Sport - facebook.com/CANALplussport - najlepszych piłkarzy poszczególnych spotkań, a także „Największy+ kolejki”) oraz „Oceń mecz” (za pośrednictwem strony canalplus.pl/ocenmecz widzowie oceniają atrakcyjność spotkań T-Mobile Ekstraklasy).

Plan transmisji 26. kolejki T-Mobile Ekstraklasy w kanałach platformy nc+


sobota, 4 kwietnia

13:30 – 22:45 Gorączka Piłkarskiej Soboty, CANAL+ Sport

prowadzący: Piotr Karpiński, ekspert: Maciej Murawski

12:40 Cracovia – Lechia Gdańsk, CANAL+ Family/nSport+

komentują: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn

15:10 Śląsk Wrocław – Podbeskidzie Bielsko-Biała, CANAL+ Family/nSport+

komentują: Bartosz Gleń, Remigiusz Jezierski

17:55 PGE GKS Bełchatów – Lech Poznań, CANAL+ Sport

komentują: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda

20:00 Legia Warszawa – Piast Gliwice, CANAL+ Sport

komentują: Tomasz Smokowski, Marcin Baszczyński

22:45 Liga+, CANAL+ Sport

gospodarz: Krzysztof Marciniak, ekspert: Tomasz Wieszczycki

poniedziałek, 6 kwietnia

12:40 Korona Kielce – Górnik Łęczna, CANAL+ Sport

Komentują: Robert Skrzyński, Kazimierz Węgrzyn

15:10 Górnik Zabrze – Ruch Chorzów, CANAL+ Sport

komentują: Rafał Dębiński, Kamil Kosowski

17:30 Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków, CANAL+ Sport

komentują: Przemysław Pełka, Maciej Murawski

20:00 Liga+ Extra, CANAL+ Sport

prowadzący: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski, eksperci: Grzegorz Mielcarski, Tomasz Wieszczycki, Sławomir Stempniewski

wtorek, 7 kwietnia

20:10 Zawisza Bydgoszcz – Pogoń Szczecin, CANAL+ Family/nSport+

Komentują: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski

 

źródło: nc+Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0127

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja