Mecz żużlowy: Polska – Team Słowiański

Sympatyków żużla czekają wielkie emocje. W najbliższą niedzielę 19 kwietnia reprezentacja Polski z Jarosławem Hampelem i Krzysztofem Kasprzakiem w składzie zmierzy się Teamem Słowiańskim. Transmisja w TVP Regionalnej i sport.tvp.pl od godz. 13:15.

Mecz w Krośnie zainauguruje serię „Polish Speedway Battle". Dlatego reprezentacja Polski w tegorocznym sezonie gościć będzie w czterech miastach. Oprócz spotkania w Krośnie, „biało-czerwoni” rywalizować będą: 3 czerwca w Pile, 31 lipca w Gdańsku i 10 października w Lublinie.

W składzie reprezentacji Polski, prowadzonej przez Marka Cieślaka, wystąpią: Jarosław Hampel, Maciej Janowski, Krzysztof Kasprzak, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik. Trzech pierwszych dotrze do Krosna prosto z Warszawy, gdzie dzień wcześniej na Stadionie Narodowym zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Grand Prix. W Teamie Słowiańskim, którego opiekunem został Hans Nielsen, pojadą: Artiom i Grigorij Łaguta, Martin Vaculik, Andriej Karpow, Jurica Pavlic i Andrzej Lebiediew.

Mecz Polska – Team Słowiański będzie można zobaczyć w TVP Regionalnej i na stronie sport.tvp.pl (powtórka w TVP Sport) – początek transmisji o godz. 13:15. Spotkanie skomentuje Rafał Darżynkiewicz wraz z Tomaszem Bajerskim – Drużynowym Mistrzem Polski 2001 i uczestnikiem cyklu Grand Prix 2003. Studio poprowadzi Paweł Pezdan, a reporterem będzie Filip Czyszanowski.

Plan transmisji: Polska – Team Słowiański

19 kwietnia TVP Regionalna, sport.tvp.pl godz. 13:15 na żywo

20 kwietnia TVP Sport godz. 23:25

 

źródło: TVPKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0129

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja