Lechia Gdańsk – Legia Warszawa w TVP1

W meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lechia Gdańsk – Legia Warszawa emocje są gwarantowane. Obydwie drużyny grają widowiskowo, preferując ofensywny styl gry. Początek transmisji w TVP1 w sobotę 11 kwietnia o godz. 15:00.

Gospodarze prowadzeni przez Jerzego Brzęczka w ostatniej kolejce doznali pierwszej porażki w tym roku, przegrywając z Cracovią 2:3. Drużyna, w której składzie jest aż trzech pozyskanych w przerwie zimowej reprezentantów Polski (Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak i Grzegorz Wojtkowiak), bardzo dobrze spisuje się w lidze. W tej chwili zajmuje ósme miejsce w tabeli. Czy w sobotę poradzi sobie z mistrzem Polski i liderem Ekstraklasy Legią Warszawa?

Telewizja Polska w sezonie 2014/15 pokaże jeszcze jeden mecz w rundzie wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie bramki z każdej kolejki można oglądać w kronikach „Gol” w TVP1 po „Sporcie” po „Wiadomościach” – w sobotę i we wtorek.

Mecz Lechia – Śląsk skomentują: Maciej Iwański oraz Rafał Ulatowski. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a jego gośćmi będą: Jerzy Engel oraz Dariusz Wdowczyk. W roli reportera wystąpi Szymon Borczuch.

Lechia Gdańsk – Legia Warszawa
11 kwietnia TVP1 godz. 15:00 na żywo

 

źródło: TVPKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0193

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja