Bardzo dobra oglądalność walki Fonfara – Chavez

Ponad 30 proc. udziału w rynku telewizyjnym miała walka Andrzeja Fonfary z Julio Cesarem Chavezem juniorem podczas gali w StubHub Center w Kalifornii. Oglądał ją więc prawie co trzeci Polak, który miał wtedy włączony odbiornik telewizyjny. Transmisja była dostępna w nocy z soboty na niedzielę (18/19 kwietnia) w TVP1 i TVP Sport.

Polak pewnie pokonał Meksykanina, który nie wyszedł na ring do 10. rundy (pojedynek był zakontraktowany na 12 starć). Fonfara wywalczył pas WBC International wagi półciężkiej. Jego walkę śledziło 231 tys. (średnia) widzów TVP1 (w szczytowym momencie nawet 262 tys.), a udziały wyniosły 29,13 proc. W TVP Sport pojedynek obejrzało prawie 14 tys. (peak 42 tys.), przy udziałach 1,7 proc.

Oprócz walki wieczoru, TVP pokazała także dwa wcześniejsze pojedynki: Oscar Escandon – Moises Flores (waga super kogucia), Walter Castillo – Amir Imam (waga półśrednia). Oglądalność całej gali wyniosła 190 tys. (udziały 22,89 proc.) w TVP1 i prawie 10 tys. (1,06 proc.) w TVP Sport.

Dodatkowo materiały wideo z walki Fonfara – Chavez miały na stronie internetowej sport.tvp.pl do poniedziałku rana ponad 400 tys. odtworzeń! Decydujący cios i całą walkę cały czas można obejrzeć na TVP.PL.

Tylko w Telewizji Polskiej będzie można także zobaczyć pojedynek Floyda Mayweathera juniora z Mannym Pacquiao o tytuł mistrza świata federacji WBC, WBA i WBO kategorii półśredniej. Galę z Las Vegas, podczas której zostanie rozegrana ta walka stulecia pokażą TVP1 i TVP Sport w nocy z 2 na 3 maja. Transmisja w Jedynce od godz. 3.00, a w TVP Sport od godz. 2.45.

 

źródło: TVPKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0127

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja