Halloween po hiszpańsku w Ale Kino!

Ale KinoNikt w Europie nie straszy dziś tak skutecznie i tak pięknie, jak Hiszpanie. Widzowie ale kino! przekonają się o tym w niedzielę 31 października w noc Halloween. Seans strachu w hiszpańskim wydaniu rozpocznie o godzinie 18:20 głośny horror Alejandro Amenábara „Inni”. Po nim stacja zaprosi na kultowy film Guillermo del Toro „Kręgosłup diabła”. Wieczór zamknie dokument „Niech żyje śmierć! Hiszpańskie kino grozy”.

Stałe pasma regionalne w TVP Info

Nowości TVP INFO6 września w TVP Info debiutuje nowe pasmo lokalne, które pojawiać się będzie codziennie o nowej stałej porze: 17:00-20:00. Znajdą się w nim audycje o charakterze regionalnym (programy publicystyczne, interwencyjne, gospodarcze oraz kulturalne). Kluczową pozycją pasma będą emitowane o godz. 18:30 na wszystkich antenach OTV lokalne programy informacyjne.

 

Wrzesień z dokumentem na TVP INFO

Nowości TVP INFO na wrzesień 2010 - pasmo dokumentalneWe wrześniu TVP INFO zaprasza na wybitne polskie filmy dokumentalne, m.in.: „Taką historię” w reżyserii Pawła Łozińskiego, nagrodzony w Krakowie w 1999 roku "Złotym Lajkonikiem" oraz film Karoliny Bielawskiej i Julii Ruszkiewicz „Warszawa do wzięcia”, nagrodzony "Złotym Lajkonikiem" na tegorocznym festiwalu w Krakowie.

Jesienne nowości TVP2

Nowości TVP2Jesień w TVP2 to rozrywka na najwyższym poziomie, najlepsze polskie seriale, 6. sezon amerykańskiego serialu „Dr House” oraz nowe pasma: filmowe „Kino na Maksa” i dokumentalne „Oglądaj z Andrzejem Fidykiem”. Ponadto zapraszamy na pełen wzruszeń program debiutującej w TVP2 Małgorzaty Kalicińskiej „Opowiedz nam swoją historię”.

Nowości jesienne TVP1

Nowości TVP1Nowe polskie seriale, bogata oferta filmowa, interesujące dokumenty, propozycje dla dzieci i programy publicystyczne to jesienna oferta TVP1. Już od września brawurowe akcje w serialu „Ratownicy”, dalsze losy bohaterki serialu „Miłość nad rozlewiskiem” oraz znane osoby w wywiadach „Małych drani”.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0949

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja