,,Ekspedycja Wisła” w Planete

Warszawa, Kraków, Gdańsk, Sandomierz, Malbork i Toruń to tylko wybrane miejscowości, które odwiedził słynny podróżnik i polarnik Marek Kamiński podczas wypraw kajakiem po Wiśle. Ukazujący jego podróże dokument „Ekspedycja Wisła” jako pierwsza w Polsce wyemituje stacja PLANETE. Premiera we wtorek, 19 kwietnia o godz. 21.45.

Gran Derbi na wyłączność w CANAL+ HD i CANAL+ 3D

W sobotę, 16 kwietnia CANAL+ pokaże piłkarski hit ligi hiszpańskiej Real Madryt – FC Barcelona w wyjątkowej oprawie. Stacja będzie transmitować spotkanie zarówno w wysokiej rozdzielczości w CANAL+ HD, jak i technologii stereoskopowej w paśmie CANAL+ 3D. Początek relacji o godz. 21:30. W sobotni wieczór, 16 kwietnia br., oczy wszystkich kibiców na świecie będą zwrócone na Santiago Bernabeu w Madrycie, gdzie zmierzą się dwie futbolowe potęgi. Real Madryt zagra z FC Barceloną mecz, który będzie miał kluczowe znaczenie dla losów mistrzostwa Hiszpanii w sezonie 2010/2011.

,,Spalony?'' nowy program na kanale Kuchnia.tv

Czy faceci, sport i kuchnia to mieszanka wybuchowa? Okazuje się, że niekoniecznie... Udowodni to pierwszy kulinarny program niezwykłego duetu: byłego piłkarza, komentatora piłkarskiego i smakosza Marcina Rosłonia oraz Tomasza Leśniaka, kucharza reprezentacji Polski w piłce nożnej. Premiera w najbliższą niedzielę, 20 marca o 14:35 na antenie Kuchni.tv


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0089

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja