Liga Europy w nc+: Wielka bitwa Legii o awans w Canal+ Sport

Czwartek, 26 lutego może okazać się szczęśliwą datą dla polskiej piłki nożnej. Legia Warszawa ma szanse stać się pierwszym od 24 lat rodzimym klubem, który wiosną w europejskich pucharach wygra dwumecz i awansuje do kolejnej rundy.  By tak się stało, mistrzowie Polski muszą pokonać w rewanżowym spotkaniu 1/16 finału Ligi Europy UEFA Ajax Amsterdam różnicą dwóch bramek. Relacja telewizyjna będzie jedyną możliwością zobaczenia tego spotkania. Na mocy decyzji europejskiej federacji piłkarskiej spotkanie rozegrane zostanie bowiem bez udziału publiczności. Początek przedmeczowego studia w CANAL+ Sport już o 18:30.

Marzec w Ale kino+

Marzec w Ale kino+ upłynie pod znakiem kobiet, które nie potrzebują parytetów, przywilejów i taryfy ulgowej. Cykl „Kino Mówi: Supermenki” przedstawi „Duchy Goi”, „Kobiety z 6. piętra”, „Dokąd teraz?” oraz „Po tysiąc razy dobranoc”. Przed filmami, prowadzący cykl „Kino Mówi” Błażej Hrapkowicz z zaproszonymi gośćmi porozmawia o tym, jak zmieniał się wizerunek kobiet w kinie i czy wzmocniła się ich pozycja we współczesnym świecie. Premiery w czwartki o 20:10. Dopełnieniem hasła „W roli głównej: kobieta” w marcowym Ale kino+ będą rewelacyjne seriale: „Vera 4”, „Fortitude” oraz „Uczciwa kobieta”.

Nowe odcinki serialu „O mnie się nie martw” już od 6 marca w TVP2

„O mnie się nie martw” to ciepła i pełna humoru opowieść o ludziach, którzy – chociaż pochodzą z różnych środowisk, dzieli ich bagaż doświadczeń i sytuacja życiowa – stopniowo zdobywają wzajemne zaufanie, poznają się i odkrywają, jak wiele mają sobie do zaoferowania. To nowa dla polskiego serialu relacja romantyczna: miłość tak niemożliwa, że skazana na sukces.

Wiosna w TVP2

Wiosna w Dwójce to najlepsze seriale i znakomita rozrywka, nowe filmy fabularne i dokumenty. TVP2 będą tam, gdzie mają miejsce najważniejsze wydarzenia kulturalne, m.in. na galach filmowych Orłów czy Fryderyków. „Pytanie na śniadanie” rozbudzi apetyt na pozytywne zmiany i dostarczy ciekawych tematów do rozmów na cały dzień. A zaangażowanie społeczne Dwójki udowodni nowatorski program „Przygarnij mnie”. Słowem - jedyna taka oferta na rynku telewizyjnym w Polsce.

Wiosna w TVP Regionalnej

TVP Regionalna prezentuje widzom potencjał drzemiący w regionach. Nowości wiosennej ramówki powstają w Oddziałach Terenowych TVP. Jedyna w Polsce telewizja, nadająca programy w każdym z 16 województw, wśród różnorodnej oferty przygotowała m.in.: „1200 Muzeów w Polsce” dla osób zainteresowanych historią, kulturą i sztuką; „Obrońcy” dotyczący prawa karnego, cywilnego i rodzinnego; „Astronarium” dla miłośników astronomii i nauk ścisłych; „Regiony na 5” o dynamicznym rozwoju wschodnich regionów Polski, „Ogród po polsku” dla pasjonatów projektowania ogrodów oraz „Ciekawe jak…” o ciekawostkach życia codziennego.

TVP uruchomiła usługę HbbTV

8 czerwca Telewizja Polska uruchomiła usługę telewizji hybrydowej. Jest to niezwykle przydatny serwis dla widzów, którzy zdecydują się śledzić zmagania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej na małym ekranie. Dzisiaj w „Teleexpresie” Marian Zalewski, członek Zarządu TVP oficjalnie zainauguruje uruchomienie przez TVP telewizji hybrydowej.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0082

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja