Weekend z Grupą MoCarta w TVP Rozrywka

Grupa MoCarta, inteligentnie zabawny i zasłużenie popularny kabaretowy kwartet smyczkowy, obchodzi 20-lecie swojego istnienia! TVP Rozrywka będzie świętować wraz z artystami to wydarzenie podczas weekendu 28-29 marca, prezentując znakomite skecze i programy z różnych lat ich twórczości i artystycznej drogi.

Komedia i psychologiczny thriller premierowo w Teatrze Telewizji TVP1

„Amazonia” w reżyserii Bodo Koxa – brawurowa komedia Michała Walczaka rozgrywająca się w środowisku artystów teatralnych i telewizyjnych oraz „Zabójcza pewność” w reżyserii Mariusza Malca – psychologiczny thriller współczesnego angielskiego dramatopisarza Marcusa Lloyda z Magdaleną Cielecką i Grzegorzem Małeckim w rolach głównych – to dwie premierowe propozycje Teatru Telewizji TVP1 na najbliższe poniedziałkowe wieczory. Emisja: 16 i 23 marca o godz. 20:25 w TVP1.

Młodzi Tancerze w TVP Kultura

22 marca o godz. 20:00 TVP Kultura pokaże polskie eliminacje do Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy. A choć europejski finał odbędzie się w czeskim Pilźnie, 19 czerwca br., to jego szefem organizacyjnym będzie Robert Kamyk z TVP Kultura. Tak zdecydowała Europejska Unia Nadawców pod wrażeniem poprzedniego finału - w 2013 r. w Gdańsku, który uznano za perfekcyjnie przygotowany i wzorcowy.

Skuteczni „Strażacy”: nowy serial TVP1 zgasił innych

Pierwszy odcinek nowego serialu TVP1 „Strażacy” w sobotę 28 lutego był absolutnym liderem w swoim paśmie w obu grupach wiekowych, zarówno pod względem widowni, jak i udziałów. Macieja Zakościelnego i Jakuba Wesołowskiego w strażackich zmaganiach obejrzało ponad 3,3 mln widzów (prawie 21 proc. udziałów w rynku). A powtórkę w niedzielę – kolejne 2 mln widzów!


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0076

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja