Co tydzień teatr w TVP Polonia

Co najmniej 20 do 25 razy TVP emituje comiesięcznie premierowe i archiwalne spektakle Teatru Telewizji: poza poniedziałkowym Teatrem TV w TVP1 i wtorkowym w TVP Kultura oraz niedzielnymi spektaklami wznowionego w zeszłym roku Teatralnego Studia Dwójki, przedstawienia teatralne można oglądać regularnie także w TVP Polonia.

Serial "Uwikłani" powraca na antenę TVP 1

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej przez mecze Ligi Mistrzów wraca na antenę TVP1 serial „Uwikłani”. Już w najbliższą środę, 25 marca, o godz.20:25 zaprasza do niego znakomity Przemysław Sadowski jako prawnik, którego doskonałe i poukładane życie burzy nowa asystentka. A tydzień później Olga Frycz zagra dziewczynę zamieszaną w tragiczny wypadek samochodowy…

Pasjonująca nauka w TVP2

Najnowsze odkrycia, teorie i zastosowania współczesnych technologii, wpływające na nasze postrzeganie i rozumienie świata przedstawia w nowoczesnej, dynamicznej formie nowa dokumentalna seria „Tropem nieznanego”, której 26 odcinków będzie w każdy powszedni dzień o godz. 17:25 od wtorku, 24 marca, pokazywać TVP2.

52 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu tradycyjnie w TVP1

Telewizja Polska ogłasza nabór artystów do koncertu SuperDebiuty oraz czeka na przeboje, które będą walczyć o tytuł najlepszej piosenki premierowej 52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Widzowie mogą także wybrać artystów, którzy wystąpią w koncercie SuperJedynki. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach 12-14 czerwca br. - tradycyjnie w TVP1.

"Rolnik szuka żony" po raz drugi w TVP1

Już w święta wielkanocne – 5 kwietnia o godz. 21:25 – TVP1 pokaże pilotażowy odcinek specjalny nagrodzonego Telekamerą jako najlepsza rozrywka 2014 r. programu „Rolnik szuka żony”. Widzowie zobaczą w nim po raz pierwszy 10. kandydatów na uczestników nowej edycji, której emisja zaplanowana jest od września.

Agata Kulesza i "Krew z krwi" powracają!

Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial „Krew z krwi”! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do „normalnego życia” i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

Dwa teatry w dwa dni w TVP

Dwie teatralne uczty w TVP: w poniedziałek 23 marca o godz. 20.25 TVP1 premierowo pokaże „Zabójczą pewność” ze wspaniałym duetem aktorskim - Magdalena Cielecka i Grzegorz Małecki, a dzień później, we wtorek o godz. 20:00, TVP Kultura zaprasza na transmisję spektaklu „Broniewski” z Teatru Wybrzeże w Gdańsku – uznanego za trójmiejskie wydarzenie roku.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0080

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja