Jesienne zmiany w TVN7

Nowe logo TVN7 Od września TVN7 zaprasza do oglądania nowych pasm filmowych. Widzów czekają wzruszenia przy filmach o miłości, dreszcze w czwartkowe wieczory strachu i boki zerwane od śmiechu w komediowe soboty! Zmianie uległo również logo stacji oraz strona internetowa.

Jesienna ramówka ZIGZAPa

Logo ZigZap Od września na antenie ZigZapa pojawią się nowi prowadzący, nowe programy oraz seriale. W programach "BREJK" i "PRZYMIERZALNIA" we wrześniu powitają widzów nowi prowadzący. Martę Żmudę Trzebiatowską zastąpi Ida Nowakowska - finalistka 1. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz", zaś w BREJKU zamiast Kazika Mazura zobaczymy Bartosza Obuchowicza - serialowego Tomka Burskiego z "Na dobre i na złe".

Dokumenty "4 Discovery" w TV4

Logo TV4We wrześniu na antenie Czwórki pojawi się nowe pasmo „4 Discovery”, które powstaje dzięki współpracy TV4 i Discovery Networks Central Europe. W cyklu tym prezentowane będą najlepsze programy z biblioteki Discovery Channel, poświęcone bardzo różnorodnej i pasjonującej tematyce - od życia dinozaurów po podbój kosmosu.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0468

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja