Kolorowa jesień na MiniMini

MiniMiniOd września rusza jesienna ramówka MiniMini, a w niej nowe programy autorskie i popularne seriale. Stacja zaprezentuje wzbogaconą, trójwymiarową oprawę graficzną i odświeżoną oprawę muzyczną. „MiniKolory”, MiniKształty” i „Dzieciaki MiniMini’ to nowe, edukacyjne produkcje własne, a wśród nowości zagranicznych animowane seriale, m.in. „Stuart Malutki”, „Tomek i przyjaciele”, „Gwiazdka Laury” i „Przygody Misia Krzysia.

Ostatnia zagadka "Detektywa Manka" od sierpnia w Canal+

Pierwsze odcinki serialu o perypetiach niezwykle utalentowanego, ale bardzo dziwacznego detektywa Adriana Monka pojawiły się w Polsce w kwietniu 2003 roku na antenie CANAL+. W kolejnych latach stacja regularnie wprowadzała kolejne sezony, by 7 sierpnia pokazać jako pierwsza telewizja w Polsce finał serialu, w którym Monk rozwikła dręczącą go od lat zagadkę śmierci żony. Tajemnica związana ze sprawą całkowicie odmieni życie detektywa.

Wakacyjne propozycje kanału Wojna i pokój

Na wakacje kanał Wojna i Pokój – jedyny w Polsce kanał poświęcony w całości kinematografii rosyjskiej i radzieckiej – przygotował specjalną ofertę w ramach której obejrzeć będzie można najpopularniejsze rosyjskie seriale, najnowsze ekranizacje arcydzieł  rosyjskiej literatury (Bułhakow,  Dostojewski, Pasternak) a ponadto cykl filmów „Historia imperium” -  od Rosji carskiej, po rewolucję i Wielką Wojnę Ojczyźnianą.

Telewizja publiczna – Telewizja bez Barier

Telewizja Polska znajdzie się wkrótce w gronie największych telewizji świata dostępnych dla osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym, w tym osób niepełnosprawnych. Dzięki Partnerstwu „Telewizja bez Barier”, zainicjowanemu przez Fundację Widzialni, w ciągu najbliższych kilku lat udział technologii wspierających – napisów, audiodeskrypcji, tłumaczeń migowych - w przekazie TVP znacząco się zwiększy.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0081

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja