Nickelodeon HD oraz Nick Jr. – już od stycznia 2012 wzbogacą ofertę stacji dziecięcych platformy n. Obie stacje z początkiem nowego roku wejdą do nowego pakietu „Dzieci XL”. Dodatkowo, Nickelodeon HD będzie pierwszym kanałem HD w ofercie operatora, adresowanym do dzieci i młodzieży

“Po zbadaniu oczekiwań naszych Abonentów stało się dla nas jasne, iż powinniśmy bardziej skoncentrować się na Ich potrzebach. Wierzymy, że najlepszym sposobem na to, aby rozszerzyć istniejącą ofertę programową skierowaną do dzieci jest zaoferowanie naszym Widzom nowych stacji, w tym kanałów z oferty Nickelodeon” – powiedział Christian Anting, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Operacyjny ITI Neovision, właściciela platformy n - „Mając do wyboru Nickelodeon, Nickelodeon HD oraz Nick Jr., Widzowie otrzymują bogatą ofertę kanałów o profilu rozrywkowym i edukacyjnym dla dzieci i młodzieży, dopasowaną pod względem treści do wieku oraz potrzeb odbiorców. Właśnie te stacje były jednymi z najczęściej wymienianych przez naszych respondentów. Stąd nasz nowy pakiet „Dzieci XL” jest tak skonstruowany, aby odpowiedzieć na potrzeby Abonentów, oferując dostęp do jeszcze ciekawszej oferty dla młodych Widzów, bogatej w treści rozrywkowe i edukacyjne” – dodaje Anting.

Izabella Wiley – wiceprezes, dyrektor generalny Viacom International Media Networks Polska CEE1, dodaje: “Platforma n to jeden z najdynamiczniej rosnących dostawców płatnej telewizji na polskim rynku. Cieszy mnie, że wszystkie kanały z rodziny Nickelodeona, dostępne w Polsce już w styczniu 2012 trafią do Abonentów n, wzbogacając istniejące portfolio stacji dziecięcych, skierowanych do młodych widzów i ich rodziców. Nasza oferta to nie tylko rozrywka, ale też edukacja, co na pewno docenią fani zarówno Nicka Jr., jak i pierwszego kanału HD dla dzieci i młodzieży – Nickelodeon HD”.

źródło:nKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Komentarze

  • Cartoon był lepszy!!!!
  • całkowita głupota - zlikwidowano bardzo oglądany i ciekawy kanał CARTOON właśnie dla 6,7,8-mio latków - a wstawiono już istniejące - to się nazywa wynik badań oczekiwań abonentów wg. jakiegoś tam Cristiana Antinga hej !!!!
  • ... i zapewne w wyniku tych samych "badań" ankietowych w poprzednich wyborach parlamentarnych zdecydowanie zwyciężył Pi...pi...pi. ?

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0111

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja