Co nowego w TV

 

 

 

 

Oscary 2015 tylko w CANAL+ otwarte dla wszystkich abonentów nc+

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępni na żywo 87. galę wręczenia Oscarów. Transmisję w nocy z 22 na 23 lutego poprzedzi półgodzinna relacja z czerwonego dywanu.  CANAL+ pokaże także skróconą relację z imprezy we wtorek, 24 lutego, o 21:00. Transmisja gali Oscarów, jak i wtorkowy skrót będą dostępne w otwartym oknie dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych którzy na co dzień nie mają kanałów CANAL+ w swoich pakietach.

Całą galę wraz ze skróconą wersją będzie także można obejrzeć w usłudze Canal+ VOD, która jest dostępna dla abonentów Canal+ m.in. na urządzeniach mobilnych i komputerach PC, podłączonych do Internetu.


W tym roku szanse na nominację, które zostaną ogłoszone 15 stycznia, w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny ma koprodukcja CANAL+ „Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. W walce o Oscary mogą także liczyć się dwa polskie dokumenty krótkometrażowe: „Joanna" Anety Kopacz z Wajda Studio i „Nasza klątwa" Tomasza Śliwińskiego.

 

W głównych kategoriach oscarowego „wyścigu” szansę na Oscara ma błyskotliwy „Grand Budapest Hotel” Wesa Andersona, który CANAL+ pokaże premierowo już 31 stycznia o 21:00. Powinny z nim konkurować kręcony przez 12 lat „Boyhood” Richarda Linklatera, „Interstellar" Christophera Nolana z Matthew McConaugheyem w roli głównej, „Zaginiona dziewczyna" Davida Finchera z Benem Affleckiem czy „Furia" Davida Ayera z Bradem Pittem i Shią LaBeoufem w rolach czołgistów walczących na froncie zachodnim drugiej wojny światowej.

 

Tegoroczną oscarową galę poprowadzi amerykański aktor Neil Patrick Harris.

 

87. gala Oscarów – tylko w Canal+ w nocy z 22 na 23 lutego – NA ŻYWO
Skrócona relacja  z gali Oscarów tylko w Canal+ we wtorek, 24 lutego, o 21.00

 

źródło: nc+Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0132

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja