Co nowego w TV

 

 

 

 

LeasingTeam zwalnia grupowo przejętych pracowników TVP SA

LeasingTeam postanowił zwolnić grupowo 78 rzekomo przejętych pracowników TVP SA, a wszystkim pozostałym zmienić warunki pracy i płacy tak, aby zwolnili się sami. Oto co prezes Braun zafundował ostatecznie pracownikom. Związek od początku wskazywał, że prawdziwym zamiarem jest grupowe zwolnienie obcymi rękoma.

Grupa Cyfrowy Polsat z nowymi spółkami: Teleaudio Dwa i InterPhone Service

Do Grupy Kapitałowej Cyfrowy Polsat, w wyniku podpisanych umów zakupu, zgodnie z realizowaną strategią rozwoju Grupy w obszarze nowych technologii, dołączyły spółki Teleaudio Dwa, lider usług Premium Rate, oraz InterPhone Service, producent nowoczesnego sprzętu telekomunikacyjnego i elektronicznego powszechnego użytku. Łączna wartość transakcji wyniosła 35 mln zł.

Wiktory 2014 rozdane

Juliusz Braun, prezes Telewizji Polskej, odebrał statuetkę SuperWiktora 2014 podczas uroczystej gali 30 marca br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Dziennikarzem roku 2014 została Arleta Bojke - dziennikarka TVP, a Wiktor Publiczności przypadł aktorowi Cezaremu Żakowi, gwieździe „Rancza” w TVP1.

Komunikat o sytuacji ekonomiczno-finansowej Telewizji Polskiej S.A. w 2014 roku

W 2014 r. TVP odnotowała dodatni wynik finansowy na poziomie 6,3 mln zł. Rezultat ten jest lepszy od wyniku osiągniętego w 2013 r. o 26,8 mln zł. Zysk osiągnięto przy jednoczesnym podjęciu się przez Spółkę w ostatnim czasie realizacji nowych zadań programowych, które wiązały się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów rzędu kilkudziesięciu milionów złotych.

10 milionów teatromanów dzięki TVP

Obchodzony 27 marca Międzynarodowy Dzień Teatru to okazja dla przypomnienia, że największym polskim teatrem – i jednym z największych na świecie – jest Telewizja Polska. Tylko w lutym i marcu br. prawie 10 mln widzów w wieku 4+ oglądało co najmniej przez kolejne trzy minuty przynajmniej jeden z 41 spektakli w TVP1, TVP2, TVP Kultura i TVP Polonia. A na kwiecień nadawca publiczny ma im do zaoferowania aż 18 kolejnych emisji: od wzbudzającego gorące spory spektaklu z Sosnowca na żywo, przez Kantora i Grzegorzewskiego po Internetowy Teatr dla Szkół.

Korporacyjny serwis internetowy Grupy Cyfrowy Polsat

Właśnie zadebiutowała nowa, korporacyjna strona internetowa Grupy Cyfrowy Polsat. Serwis jest dostępny pod adresem www.grupapolsat.pl. Uruchomienie witryny to kolejny element działań prowadzonych w ramach realizacji strategii integracji spółek z Grupy. Projekt stanowi kompendium wiedzy o całej Grupie i ma na celu zapewnienie jeszcze lepszej komunikacji ze wszystkimi jej odbiorcami.

TVP ABC - nowy, edukacyjny magazyn dla dzieci

Z okazji pierwszych urodzin TVP ABC do kiosków w całej Polsce trafił już nowy, edukacyjny miesięcznik dla dzieci o tym samym tytule. Bohaterami prezentowanych w piśmie zabaw są postacie (literki A, B, C – zwierzaczki) znane już z Anteny. Magazyn wydało Edipresse Polska we współpracy z Telewizją Polską.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0071

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja