Co nowego w TV

 

 

 

 

KuchniaTV obchodzi drugie urodziny

Kuchnia TV Logo stacjiKuchnia.tv – jedyny w Polsce kanał w całości poświęcony tematyce kulinarnej obchodzi 30 września swoje drugie urodziny. Z tej okazji stacja przygotowała dla swoich widzów konkurs, w którym nagrodą jest wyjazd do londyńskiej restauracji Fifteen, znanej z programu „Restauracja Jamiego”.

CANAL+ na 33 festiwalu filmów fabularnych w Gdyni

CYFRA+CANAL+ po raz kolejny współorganizuje najważniejsze wydarzenie filmowe w Polsce - Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. „ Jesteśmy dumni, że co roku bierzemy udział w tym największym święcie polskiej kinematografii, przykuwającym uwagę miłośników kina z całego kraju” – mówi Arnaud de Villeneuve, Dyrektor Generalny spółki CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

TVP jak BBC?

TVPPlatforma telewizji cyfrowej TVP, może powtórzyć sukces brytyjskiej BBC – wynika z najnowszego raportu Instytutu Globalizacji. Eksperci Instytutu uważają, że gdyby abonament potraktować nie jako podatek, lecz jako opłatę za usługę dostarczania telewizji cyfrowej, polscy konsumenci chętniej ponosiliby opłaty na rzecz telewizji publicznej, tak samo, jak płacą stacjom prywatnym.

TVP jesienią 2008

Logo TVPBiuro Marketingu i Promocji przygotowało uroczystą Galę Jesienną TVP, podczas której zaprezentowane zostały propozycje programowe Telewizji Polskiej. Nowe seriale produkcji telewizji publicznej: „Czas honoru” i „Londyńczycy”, wielkie zagraniczne produkcje: „Zagubieni 4” i „Rzym” oraz programy rozrywkowe: „Mamy mamy” oraz „Fort Boyard” – to najważniejsze pozycje jesiennej ramówki. W gali, w której uczestniczył prezes Zarządu TVP Andrzej Urbański, wzięli również udział twórcy i gwiazdy najnowszych seriali i programów TVP.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0084

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja