Co nowego w TV

 

 

 

 

Wystawa SAT KRAK 2008

W dniach 16-18 października 2008 można zapoznać się z nowinkami technicznymi na wystawie SAT KRAK 2008 zorganizowanej na terenie targowym Chemobudowa Kraków przy ul. Klimeckiego 14. Jak co roku na odwiedzających czekają liczne niespodzianki.

"Dzień Kotana" w TVP INFO

TVP INFO logo kanałuW sobotę 11 października na placu Defilad w Warszawie odbędzie się kolejna edycja koncertu charytatywnego „Dzień Kotana”. Tegoroczny koncert realizowany jest pod hasłem „Dajemy siebie innym”. Organizatorami koncertu są Stowarzyszenie Monar, Urząd m. st. Warszawy i TVP Warszawa.

4 festiwal "Filmy Świata" Ale kino!

Ale kino! logo kanałuKanał filmowy ale kino! i Agencja Promocji Mañana, współorganizatorzy Festiwalu Filmy Świata Ale Kino!, odsłaniają szczegóły programu imprezy. Spośród 20 pełnometrażowych filmów fabularnych po raz pierwszy w Polsce zostaną pokazane obrazy z tegorocznych festiwali w Toronto i Wenecji, w tym etiopski film „Teza”, zdobywca Nagrody Specjalnej Jury w Wenecji oraz nagrody za najlepszy scenariusz.

30 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II na antenach TVP S.A.

Film dokumentalny „Karol – Papież, który pozostał człowiekiem”, transmisja koncertu „Zostań z nami”, „Czesław story” – portret człowieka, który podjął się pielgrzymki z miejsca urodzenia Papieża Jana Pawła II do jego grobu - to tylko niektóre propozycje Telewizji Polskiej przypominające drogę i życie Papieża Jana Pawła II w związku z uroczystymi obchodami 30. rocznicy pontyfikatu tego Wielkiego Polaka.

Dziś pierwsze urodziny TVP INFO

Logo TVP INFOPo roku istnienia TVP INFO jest najchętniej oglądanym kanałem informacyjnym w Polsce. To zarazem jedyny kanał, w którym obok aktualnych informacji z kraju i ze świata można znaleźć serwisy regionalne i programy o tematyce lokalnej.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0066

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja