Co nowego w TV

 

 

 

 

Cyfrowy Polsat Perłą Polskiej Gospodarki

Cyfrowy Polsat logo Cyfrowy Polsat został Perłą Polskiej Gospodarki w rankingu magazynu ekonomicznego "Polish Market". 21 listopada 2008 r. odbyła się uroczysta Gala Laureatów, podczas której ogłoszono wyniki tegorocznej edycji rankingu "Perły Polskiej Gospodarki". Cyfrowy Polsat zajął drugie miejsce w kategorii Perły Duże w branży produkcyjno-usługowej tego zestawienia.

20 listopada - Światowy Dzień Rzucania Palenia w TVP

TVP logo W Światowy Dzień Rzucania Palenia – 20 listopada – na wszystkich antenach Telewizji Polskiej obok logo pojawi się symbol zakazu palenia (miniatura przekreślonego papierosa). W tym roku do akcji włączyli się również dziennikarze TVP Sport, którzy w dniach 16-20 listopada w serwisie Sport TVP1 po głównym "Wiadomości" namawiają do rzucania palenia.

Serial animowany "Niezły kanał" zdobywcą nagrody ANIMAGO AWARD 2008

Serial Niezły kanałSerial „Niezły kanał” otrzymał nagrodę w kategorii „Najlepszy pomysł” w 12. edycji międzynarodowego konkursu grafiki i animacji komputerowej ANIMAGO AWARD. Nagroda ta jest przyznawana za najciekawszą koncepcję, według której zrealizowano produkcję cyfrową. W tegorocznej edycji na konkurs zostało zgłoszonych 1026 prac z 42 krajów.

Rusza III edycja szkoleń dla nauczycieli organizowanych przez Canal+ Cyfrowy

Canal+ Cyfrowy logoEdukacja medialna to jedno z istotnych wyzwań współczesnej szkoły. Dzięki programowi MediaStarter, przygotowanemu przez spółkę CANAL+ Cyfrowy, nauczyciele szkół gimnazjalnych w całej Polsce zyskali narzędzie do realizacji obowiązkowej ścieżki medialnej. Dodatkowo CANAL+ Cyfrowy już po raz trzeci zaprosił nauczycieli do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu edukacji medialnej. 15 listopada br. ruszają szkolenia w gimnazjach w Katowicach.

Akcja Reklama Dzieciom 2008 w TVP

TVP logo„Reklama Dzieciom” także i w tym roku będzie towarzyszyć widzom TVP1 w wigilijny wieczór. Już od 16 lat emituje jedyny tego dnia blok reklamowy na antenach Telewizji Polskiej. Dochód z niego w całości przeznaczony jest dla potrzebujących dzieci.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0075

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja