Co nowego w TV

 

 

 

 

Od dziś do 21 lutego targi telewizyjne Poznań MEDIA EXPO 2009

POZNAŃ MEDIA EXPOPOZNAŃ MEDIA EXPO 2009 to pierwsza edycja targów telewizyjnych. Organizatorzy robią wszystko, aby targi te stały się najważniejszym wydarzeniem branży telewizyjnej w Polsce. Wszyscy wystawcy, zaproszeni goście i zwiedzający mogą spodziewać się w Poznaniu trzech interesujących dni, które z pewnością nie zawiodą nikogo wystawienniczo ani merytorycznie. 

TVP SA i plan ekonomiczno-finansowy na 2009r

TVP Skonstruowany i przyjęty przez Zarząd oraz Radę Nadzorczą Telewizji Polskiej plan ekonomiczno – finansowy na 2009 rok stawia przed poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi szereg zadań umożliwiających utrzymanie stabilnej sytuacji finansowej Spółki.

Duże zmiany w TVP. Czy na plus?

TVP HistoriaTVP od dawna wzbudza kontrowersje wśród widzów. A to za sprawą wydatków, zmian kadrowych czy też abonamentu. Z końcem roku 2008 praktycznie codziennie pojawiają się nowe komunikaty prasowe TVP, które mówią o zmianach kadrowych, cięciu kosztów itp.  Czy idzie to ku lepszemu?

Nagroda WEKTORA 2008 dla TVP Info

TVP INFO TVP INFO otrzymało prestiżową nagrodę Konfederacji Pracodawców Polskich - WEKTORA 2008. Przyznano go za „szybkie zdobycie znaczącej pozycji na rynku polskich mediów informacyjnych i stworzenie możliwości odbioru telewizyjnych newsów z pierwszej ręki praktycznie wszystkim mieszkańcom Polski. Za wszechstronne, dociekliwe dziennikarstwo ekonomiczne i popularyzowanie gospodarki rynkowej .”

Canal+Cyfrowy zdobył nagrodę Magellana

CANAL+CYFROWY CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. oraz współpracująca ze spółką warszawska agencja public relations Alert Media Communications zostały nagrodzone w tegorocznej edycji Magellan Awards - międzynarodowego konkursu branży PR. Za program edukacji medialnej MediaStarter realizowany dla CANAL+ Cyfrowy Alert Media Communications otrzymała brązowego Magellana w kategorii Community Relations.

TVP Historia z coraz większym zainteresowaniem

TVP Historia Z danych TNS OBOP wynika, że zasięg skumulowany kanału TVP Historia, a więc liczba widzów oglądających TVP Historia przez co najmniej 1 minutę, wyniósł we wrześniu 820 tysięcy, w październiku 998 tysięcy, natomiast w listopadzie już 1,2 mln osób. Średni czas oglądania programu wyniósł w listopadzie 30 minut (w grupie 16-49 lat - 36 minut), co oznacza wzrost o 100% w porównaniu z marcem br.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0083

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja