VOD w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat VODPonad 320 filmów rocznie, 30 nowości w miesiącu, dostęp z dowolnego dekodera. Rusza nowa usługa w Cyfrowym Polsacie. Wszyscy abonenci i użytkownicy największej w Polsce platformy cyfrowej mogą zamawiać dostęp na życzenie do wybranych przez siebie filmów (VOD). VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu działa w oparciu o 15 kanałów satelitarnych, na których w trakcie miesiąca dostępnych będzie rotacyjnie blisko 60 filmów. Cyfrowy Polsat przeznaczył cały transponder satelitarny do obsługi nowej usługi.

Eurosport 2 HD w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy PolsatNa mocy umowy pomiędzy Cyfrowym Polsatem SA i Eurosport SA, do oferty programowej największej platformy satelitarnej w Polsce dołączył Eurosport 2 HD, zajmując pozycję 116 na liście kanałów. Dla użytkowników dekoderów HD oferowany jest zarówno osobno, jak i w pakiecie kanałów HD.

Polsat Jim Jam w ofercie Cyfrowego Polsatu

Polsat Jim Jam - kanał dla dzieciOferta programowa pakietu Mini Cyfrowego Polsatu została poszerzona o całodobowy kanał Polsat Jim Jam skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Polsat Jim Jam został włączony na pozycji 53 na liście kanałów platformy w ramach pakietu Mini, docierając tym samym do ponad 2,9 miliona gospodarstw domowych w Polsce. 

Cartoon Network i TCM całodobowo w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat Cyfrowy Polsat SA. i Turner Broadcasting System podjęli decyzję o zmianie dotychczasowego formatu nadawania kanałów Cartoon Network i TCM na platformie Cyfrowy Polsat, wydłużając ich dostępność dla widzów. Obydwa kanały będą teraz nadawane przez całą dobę. Cartoon Network zajął pozycję 54 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu, a TCM - 44.

Szczegóły nowego kanału Polsat Film

Polsat Film 2 października do oferty Cyfrowego Polsatu zostanie włączony nowy kanał filmowy Telewizji Polsat - Polsat Film. Będzie on dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów posiadających co najmniej pakiet Mini Max, docierając tym samym do ponad 2,3 miliona polskich gospodarstw domowych. W październiku kanał będzie promocyjnie dostępny dla wszystkich abonentów platformy. 


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0074

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja