tv2 tygodnik - bezpłatny magazyn telewizyjny Cyfrowego Polsatu

tv2 tygodnik telewizyjny Cyfrowego PolsatuCyfrowy Polsat rozpoczął wydawanie bezpłatnego przewodnika telewizyjnego "tv2TYGODNIK" skierowanego do abonentów platformy i wysyłanego bezpośrednio do ich domów. Dwutygodnik zawiera program 79 stacji telewizyjnych dostępnych za pośrednictwem dekoderów platformy, wzbogacony o wywiady z gwiazdami, doniesienia z planów filmowych, ciekawostki z życia ludzi show - biznesu, wątki serialowe i omówienia najciekawszych wydarzeń sportowych. Dodatkowo, prezentuje sekcje o tematyce poradniczej i poświęconą najświeższym wydarzeniom w Cyfrowym Polsacie.

Nowe pakiety w Cyfrowym Polsacie z kanałami HD

Cyfrowy PolsatCyfrowy Polsat wprowadza nowe pakiety programowe oraz zmienia zasady ich sprzedaży. Teraz każdy z pakietów zawiera kanały HD, a abonent zyskuje pełną elastyczność w kształtowaniu swojej oferty programowej. Na IV kwartał spółka przygotowała też ciekawe promocje z dodatkowymi gratisami dla przyszłych abonentów. Tej jesieni największa platforma satelitarna w Polsce przedstawia swoją ofertę telewizyjną w innej odsłonie - w nowatorskim kształcie i na uproszczonych zasadach.

AXN HD w Cyfrowym Polsacie

12 lipca debiutujący na polskim rynku kanał AXN HD dołączył do pakietu HD Cyfrowego Polsatu, zajmując pozycję 114 na liście kanałów operatora. Sygnał jest nadawany symultanicznie z podstawowym kanałem AXN, a oferta programowa nowego kanału jest odzwierciedleniem oferty kanału AXN.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0062

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja