Telewizja internetowa ipla w dekoderach Cyfrowego Polsatu

Największa polska platforma satelitarna wzbogaciła swoje dekodery do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej o nową aplikację - telewizję internetową ipla - zapewniającą dostęp do tysięcy bezpłatnych materiałów wideo, dzięki połączeniu z siecią Internet. Równocześnie w menu dekoderów uaktywniona została dodatkowa funkcjonalność - "Strefa abonenta" z bieżącymi informacjami na temat stanu konta abonenckiego.

Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie

Największa platforma satelitarna w Polsce wprowadziła usługę Multiroom w wersji HD, dzięki której widzowie w ramach jednej opłaty abonamentowej mają możliwość niezależnego oglądania różnych programów w wysokiej rozdzielczości na dwóch odbiornikach telewizyjnych jednocześnie.

Listopadowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

W listopadowej ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu jak w bajkowej cukierni, każdy widz znajdzie coś dla siebie. Niczym torty na nasze ekrany wjadą "Jestem Bogiem", "Czarny czwartek", "Jak zostać królem", "Niepokonani" i "Trzy minuty. 21:37". Słodko-gorzkie okażą się pisane przez życie historie, pt. "Maraton tańca", "Fair game" i "Country song". Dla wielbicieli nieco ostrzejszych smaków operator przygotował "Współlokatorkę", "Zabójcę z Tokio" i "Labirynt strachu".

Nowe promocje i Multiroom w Cyfrowym Polsacie

Od 6 października br. największa platforma satelitarna w Polce proponuje klientom nowości w ofercie telewizyjnej. Operator wprowadza elastyczną ofertę Premium, oferuje pakiety dodatkowe już od 10 zł, dekodery HD i PVR już od 1 zł i nawet do 6 miesięcy telewizji bez opłat, a portfolio usług poszerza o usługę Multiroom.

Dysk USB DTU 320 do dekoderów Cyfrowego Polsatu

Cyfrowy Polsat poszerza ofertę o nowy produkt - dysk twardy USB o pojemności 320 GB (DTU 320) produkowany przez spółkę Cyfrowy Polsat Technology. Urządzenie jest kompatybilne z dekoderem HD5000 operatora i pozwala na rozszerzenie jego zastosowania o funkcjonalność PVR. Sprzęt można nabyć w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży operatora.

T-Mobile Ekstraklasa w pakiecie Sport HD Cyfrowego Polsatu nawet przez 6 miesięcy gratis

Cyfrowy Polsat wystartował z nową ofertą promocyjną, ułatwiającą kibicom dostęp do rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, które po raz pierwszy goszczą w ofercie platformy. Operator proponuje wybrane mecze promocyjnie dla wszystkich abonentów, do 6 miesięcy gratis dodatkowego pakietu Sport HD, a dekoder HD już za złotówkę. Działania sprzedażowe wspiera ogólnopolska kampania reklamowa.


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0074

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja