Piąty sezon The Walking Dead w IPLI!

Wraz z powrotem na antenę kanału FOX kultowego już serialu „The Walking Dead”, opowiadającego o przetrwaniu w świecie opanowanym przez zombie, abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający w swojej ofercie wspomniany kanał otrzymali możliwość obejrzenia piątej serii serialu w największej telewizji internetowej IPLA bez żadnych dodatkowych opłat.

Wypróbuj ofertę Cyfrowego Polsatu przez 10 dni za darmo!

Wybierz Cyfrowy Polsat – najchętniej polecaną telewizję. Wypróbuj ofertę platformy przez 10 dni za darmo! Od 3 lutego br. klienci Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się na podpisanie umowy w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży, będą mieli możliwość przetestowania oferty telewizyjnej operatora przez 10 dni za darmo! W tym czasie będą mogli sprawdzić, dlaczego to właśnie Cyfrowy Polsat jest najchętniej polecaną telewizją płatną.

Nowości na luty VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu

Mimo że luty nazywany jest miesiącem miłości, w VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej będzie królować mocne i zarazem życiowe kino. W ofercie znajdą się zarówno kryminały, takie jak: „Sin City 2: Damulka warta grzechu” oraz „Krocząc wśród cieni”, jak i poruszające dramaty z nutą humoru i optymizmu: „Gdybym tylko tu był”, „Boyhood”, „Zaślepiona”. Nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych, jak „Pinokio”, niosących mądrość i prawdę.

Ferie z VOD Cyfrowego Polsatu

Do 22 stycznia dwie przygody najsympatyczniejszego pomocnika Św. Mikołaja – renifera Niko będą dostępne w cenie jednego filmu – „Renifer Niko ratuje Święta” i „Renifer Niko ratuje brata” w łącznej cenie 5,90 zł. W tym samym terminie trzy znane tytuły: „Ambassada”, „Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie” i „Wróg” można kupić o 40% taniej.

FightKlub w Cyfrowym Polsacie!

Od dziś - 1 sierpnia br. do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy FightKlub - polskojęzyczny kanał poświęcony w całości sportom walki. Operator otrzymał wyłączność na dystrybucję satelitarną kanału w Polsce. FightKlub znajdzie się w pakiecie dodatkowym Sport HD. Nowy kanał będzie wprowadzony na miejsce stacji ESPN Classic Sport, która, decyzją nadawcy, z dniem 31 lipca 2013 r. zakończy nadawanie na rynku europejskim.

4 nowe kanały w Cyfrowym Polsacie

1 czerwca br. Cyfrowy Polsat, największa platforma satelitarna w Polsce, włączy 4 nowe kanały tematyczne: FightBox, który zastąpi Polsat Futbol, FilmBox Extra, FilmBox Family i Polsat Sport Extra HD, zwiększając liczbę oferowanych kanałów HD do 26 propozycji. Operator wprowadza także zmiany w pakietach programowych oraz na liście kanałów.

Cyfrowy Polsat i Plus uruchamiają wzajemną sprzedaż usług - specjalne promocje dla użytkowników!

11 kwietnia br. startuje wzajemna sprzedaż usług i oferty specjalne Cyfrowego Polsatu, największej grupy medialnej w Polsce, oraz Plusa, obejmujące dodatkowe korzyści dla abonentów usług obu firm. Standardowe oferty partnerów będą na start dostępne w blisko 200 punktach sprzedaży każdej sieci, a atrakcyjne benefity dla osób korzystających jednocześnie z telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu oraz telefonu w ofertach Plus Abonament i Plus Mix - w całych sieciach sprzedaży obydwu firm.

Cyfrowy Polsat i Plus uruchamiają wzajemną sprzedaż usług i promocje specjalne dla użytkowników produktów obu firm a klienci zyskują z każdej strony!

Kwietniowe nowości w VOD na TV Cyfrowego Polsatu - sprawdź ofertę!

Wraz z pierwszymi oznakami wiosny Cyfrowy Polsat zaprasza widzów VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej przed ekrany na kwietniowe nowości, a wśród nich poleca: wyczekiwane hity (Saga "Zmierzch: Przed świtem cz. 1"), obrazy wywołujące dreszcze ("Elita zabójców", "Giganci ze stali", "Paragraf 44", "Coś"), lekkie i odprężające komedie ("Jak ona to robi", "Pokaż kotku, co masz w środku", "To tylko seks"), ambitne kino z prawdziwymi historiami napisanymi przez życie ("Służące", "80 milionów", "Inside Job") oraz odważne i intrygujące produkcje ("Niebezpieczna metoda", "Sala samobójców").


Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0082

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja