Użytkownicy największej telewizji internetowej IPLA będą mogli przedpremierowo obejrzeć najnowsze sezony seriali Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej, m.in.: „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Ranczo”, „O mnie się nie martw”, „Rodzinka.pl”, „Krew z krwi 2”. W wiosennej ramówce IPLI znajdą się również cieszące się dużą sympatią widzów programy Polsatu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Top Chef”, „Hell’s Kitchen – Piekielna kuchnia”, „Must be the Music. Tylko muzyka”. Nie zabraknie także świeżych propozycji jak „Celebrity Splash!”, „Słoiki”, „Strażacy” czy „Służby specjalne”, a także materiałów dostępnych wyłącznie w IPLI, które przeniosą widza za kulisy produkcji.

Seriale Telewizji Polsat i Telewizji Polskiej

W ostatnim tygodniu lutego w IPLI pojawią się pierwsze, przedpremierowe odcinki seriali z wiosennej ramówki Telewizji Polsat, takie jak „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pielęgniarki”, „Trudne sprawy”, „Dzień, w którym zmieniło się moje życie”, „Malanowski i Partnerzy”, „Dlaczego ja?”, „Zdrady” oraz nowa propozycja stacji pt. Słoiki” – paradokument ukazujący perypetie młodych ludzi, którzy rozpoczęli życie w Warszawie.

 

Materiały Polsatu udostępniane będą bez żadnych opłat!

W serwisie znajdą się także seriale Telewizji Polskiej. Premierowe odcinki tytułów takich jak: „Klan”, „Ranczo”, „Ojciec Mateusz”, „M jak Miłość”, „O mnie się nie martw”, „Rodzinka.pl”, „Służby specjalne” czy „Barwy szczęścia” dostępne będą w pakiecie IPLA PREMIERY w cenie 9,90 zł/mies. Po emisji w telewizji materiał będzie można obejrzeć bezpłatnie.

 

Rozrywka z Telewizją Polsat

Wraz z początkiem marca na antenę Polsatu powrócą również kolejne sezony popularnych programów rozrywkowych. W „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Must be the Music. Tylko muzyka” i „Twoja twarz brzmi znajomo” uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności taneczno-wokalne, zaś w „Top Chef” i „Hell's Kitchen – Piekielna kuchnia” – kulinarne. Zupełnie nową propozycją będzie nadawane na żywo show pt. „Celebrity Splash!”, w którym znane i lubiane postacie będą ze sobą rywalizowały, oddając skoki do wody. W IPLI większość audycji będzie udostępniana równolegle z transmisją telewizyjną, by następnie trafić do zbioru nieodpłatnych materiałów dostępnych na życzenie.

 

Autorskie programy IPLI

Specjalnie dla swoich widzów największa telewizja internetowa IPLA przygotowała wyjątkowe, autorskie i dostępne wyłącznie w serwisie materiały zza kulis. W programach pt. „Kuchenni Grzesznicy”, „Top Chef na deser”, „Druga Twarz”, a także kulisach „Tańca z Gwiazdami” i „Celebrity Splash!” pojawią się rozmowy z uczestnikami, jurorami oraz osobami związanymi z poszczególnymi produkcjami. W kulisach seriali „Pierwsza miłość” oraz „Przyjaciółki” widzowie obejrzą wywiady ze swoimi ulubionymi aktorami. Fanów sportu i zdrowego trybu życia zainteresuje „NAJz” ukazujący różne oblicza najlepszych, najciekawszych i najbardziej oryginalnych sportowców oraz „Wolska trenuje”, w którym Katarzyna Wolska podejmując wyzwania, będzie przekraczała granice i pokonywała swoje słabości. Propozycje te IPLA udostępni bezpłatnie.

 

Programy z wiosennej ramówki Telewizji Polsat oraz Telewizji Polskiej widzowie mogą oglądać na stronie www.ipla.tv oraz w aplikacjach IPLA na komputery z systemem Windows, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS, a także na dekoderach Cyfrowego Polsatu i w SmartTV.

 

źródło: Cyfrowy PolsatKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0150

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja