Nowe funkcje dekoderów produkcji Cyfrowego Polsatu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Cyfrowy Polsat zaktualizował oprogramowanie dla dekoderów własnej produkcji do odbioru satelitarnej telewizji cyfrowej w jakości HD: PVR HD 7000, HD 6000, HD 5000, HD 3000, HD 2000. Nowe wersje oprogramowania, dostępne już dla wszystkich odbiorników w wyżej wskazanych modelach, wprowadzają szereg zmian, które zapewnią jeszcze większy komfort korzystania z oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu.

Najważniejszą nowością w obsłudze dekodera PVR HD 7000, zapewniającą jeszcze większą elastyczność w planowaniu nagrań, jest możliwość nagrywania programów z dwóch kanałów jednocześnie oraz przełączania się pomiędzy dwoma trwającymi już nagraniami. W przypadku wystąpienia konfliktu między wybranymi do utrwalenia audycjami, pojawi się komunikat pozwalający wskazać ważniejsze dla użytkownika nagranie.

 

Dekodery HD produkcji Cyfrowego Polsatu: HD 2000, HD 3000, HD 5000, HD 6000, a także wspomniany już PVR HD 7000, zyskają nowe funkcje i udogodnienia:
- dane do elektronicznego przewodnika po kanałach (EPG) są teraz automatycznie pobierane już podczas uruchamiania dekodera, co zapewnia jeszcze szybszy niż dotychczas dostęp do telewizyjnego programu,
##funkcja szybkiego przełączania kanałów za pomocą dłuższego przytrzymania ostatniej cyfry wybieranej pozycji,
- oznaczenie materiałów w elektronicznym przewodniku po programach ikonką IPLI wskazującą na dostępność danego materiału w tym serwisie, co daje możliwość bardzo szybkiego i wygodnego korzystania z zasobów tej największej telewizji internetowej,
- możliwość podłączenia do dekoderów HD 2000, HD 3000, HD 5000 i HD 6000 dowolnego dysku twardego, dzięki czemu można cieszyć się zaletami funkcji PVR – nagrywaniem, zatrzymywaniem i cofaniem programów. Dekodery Cyfrowego Polsatu obsługują dyski 2,5” oraz 3,5” o pojemności od 16 GB do 2TB.

 

Cyfrowy Polsat jako jedyny dostawca usług płatnej telewizji w Polsce i jeden z niewielu na świecie posiada własną fabrykę dekoderów, która w ciągu ponad 7 lat działalności wyprodukowała na potrzeby platformy 13 modeli odbiorników w łącznej ilości ponad 6 milionów sztuk.

 

źródło: Cyfrowy PolsatKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0119

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja