Jeszcze więcej kanałów HD w Cyfrowym Polsacie

Od 1 maja br. do listy kanałów dostępnych w Cyfrowym Polsacie dołączą kanały tematyczne z portfolio TVN w jakości HD: TVN 24 HD, TVN Turbo HD, TVN Style HD oraz TVN Fabuła HD.

Możliwość oglądania wszystkich nowych propozycji platformy zyskają abonenci korzystający co najmniej z pakietu Familijnego HD. Informacyjny TVN 24 HD, skierowany do mężczyzn TVN Turbo HD i TVN Style HD z ofertą dla kobiet zajmą miejsce swoich odpowiedników w jakości standardowej, kolejno pozycje: 61, 83 i 98. Do wersji SD kanałów użytkownicy będą mieli dostęp na pozycjach od 197 do 199.

Zupełną nowością dla abonentów Cyfrowego Polsatu będzie propozycja filmowo-serialowa – TVN Fabuła HD, którą abonenci minimum pakietu Familijnego HD znajdą na pozycji 170.

Obecnie klienci Cyfrowego Polsatu mają dostęp do ponad 160 kanałów, w tym aż 46 w jakości HD. Bogata oferta programowa sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie – platforma proponuje kanały zarówno ogólnotematyczne, jak i filmowe, sportowe, edukacyjne, dla dzieci, informacyjne czy też rozrywkowe, a także usługi dodatkowe, jak np. PPV, VOD Domową Wypożyczalnię Filmową i największą telewizję internetową IPLA.

 

źródło: Cyfrowy PolsatKomentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Portal HDTV-SAT.EU
Nasze strony zawsze znajdziesz pod adresem:
www.hdtv-sat.eu
Telewizja satelitarna bez tajemnic ...
przyjazna dla Was strona
.
Teraz także w wersji mobilnej.
 
Generowanie strony [s]: 0.0120

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja