HDTV-SAT.EU - telewizja satelitarna i DVB-T    

menu

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Nowości, ciekawostki, informacje     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DODAJ FIRMĘ ! - My promujemy Telewizję satelitarną!

Katalog firm SAT 2009/2010 - telewizja satelitarna w Polsce > Sklepy SAT TV > Sklepy TVSAT woj. lubuskie

KATALOG FIRM, SKLEPY, DYSTRYBUTORZY, HURTOWNIE TV-SAT 2011r. 

W tym miejscu znajdziesz najbliższego dystrybutora, sklep oferujący platformy cyfrowe, firmy zajmujące się sprzedażą sprzętu satelitarnego oraz oferujące montaż i serwis RTV.


Wpis Państwa firmy zamieszczony w ramach aktualnej promocji figurować będzie w naszym katalogu bezpłatnie do końca 2010r.

Zamieszczenie wpisu oznacza akceptację regulaminu katalogu firm.

WAŻNE - Akceptujemy wpisy TYLKO z pełnymi danymi tele-adresowymi firmy - pozostałe informacje w regulaminie!


SATMANIA Hurtownia Sprzętu TV/SAT SATMANIA Hurtownia Sprzętu TV/SAT
Firma SATMANIA zajmuje się detaliczną i hurtową sprzedażą sprzętu do odbioru cyfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej. Hurtownia dla instalatorów, pomoc w projektowaniu, doradztwo.
W ofercie:
-tunery
-anteny,czasze
-konwertery
-przewody
-wzmacniacze,switche,gniazda abonenckie,
-mierniki
-uchwyty,złącza,elementy pasywne
-Autoryzowany Dystrybutor TELKOM-TELMOR, TECHNISAT,
-zróznicowany asortyment,znane marki,
-sprzedaż bezpośrednia i wysyłkowa
Adres: 65-315 Zielona Góra, Piwna 3A (przy Kożuchowskiej i Strzeleckiej)
E-mail: zamowienia@satmania.pl
WWW: http://www.satmania.pl
Telefon: +48 (68) 47 92 555
Region: lubuskie
Dodano: 23-06-2010
Odsłon: 3861

 

Nowe wydanie Katalogu Firm na 2010/2011 związanych z telewizją satelitarną.

Nie znalazłeś tu punktu, sklepu lub hurtowni związanych z TV SAT a wiesz o jego istnieniu?

Powiadom o tym miejscu sprzedawcę by dokonał wpisu lub aktualizacji - niech znajdą go inni !

 adres naszego katalogu: www.katalog-firm.hdtv-sat.eu

Co i gdzie? Szybka pomoc w poruszaniu się po portalu ...

NOWOŚCI - to miejsce w którym znajdziesz: najważniejsze wydarzenia, zmiany programowe, informacje dotyczące platform cyfrowych. Bądź na bieżąco! DZIAŁ TECHNICZNY - tu znajdziesz różne poradniki i pomocne wskazówki,  staramy się wytłumaczyć jak  przeprowadzić  montaż anten  satelitarnych,  przygotować  kabel, itp. TUNERY SATELITARNE - w tym miejscu prezentujemy tunery satelitarne, aktualnie znajdziesz tu prezentację tunerów satelitarnych naszych rodzimych platform lecz już wkrótce pojawiać się będą recenzje tunerów HD dostępnych na rynku,  ORBITA I SATELITY - dział w którym planujemy przedstawić kolejno dostępne w europie satelity wraz z mapkami zasięgu (czekamy na wyrażenie zgody przez właścicieli/operatorów) KANAŁY TELEWIZYJNE - to miejsce z którego dowiedziesz się co oferuje dany kanał telewizyjny (nadający swój program w polskiej wersji językowej), ponadto w jakiej platformie i jakim pakiecie go znajdziesz, podajemy też parametry odbioru, ENCYKLOPEDIA SAT - czyli co to jest ... najważniejsze hasła, pojęcia, definicje związane z telewizją satelitarną, GALERIA - twórzmy ją razem - pokaż innym Twoją instalację / antenę satelitarną i zobacz rozwiązania innych, prezentacja Waszych tunerów, zobacz zrzuty ekranu kanałów telewizyjnych, loga stacji ... KATALOG FIRM  - szukasz firmy TVSAT? odwiedź to miejsce !!! Masz własny sklep, punkt dystrybucji, prowadzisz sprzedaż lub oferujesz usługi związane z TVSAT - koniecznie zaprezentuj się naszym czytelnikom ... OGŁOSZENIA - to dział w którym możesz bezpłatnie zamieścić / znaleźć ogłoszenia kupna / sprzedaży / usług zawiązanych z TVSAT, KONTAKT - jeśli masz propozycje, uwagi, chcesz się z nami skontaktować to właściwe miejsce. Archiwum 2007.

Polityka prywatności portalu


Generowanie strony [s]: 0.0325

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...