wszystkie polskie kanały, stacje telewizyjne dostępne z satelity w jednym miejscu ...

 

 

 

 

Polskie kanały telewizyjne


Kanał: TVN CNBC Biznes


Informacje o kanale TV:

TVN CNBC Biznes

  Zespół TVN CNBC Biznes przejął produkcję pasm biznesowych TVN 24. Programy te są prezentowane w oprawie graficznej przygotowanej dla kanału TVN CNBC Biznes. Są one również częścią ramówki kanału biznesowego.

  Wszystkie programy w TVN CNBC Biznes są skierowane zarówno do profesjonalistów, zawodowo zajmujących się giełdą i inwestowaniem jak i do tych, którzy po prostu interesują się gospodarką Polski i świata, a inwestowanie swoich pieniędzy zlecili właśnie profesjonalistom.

   Współpraca z CNBC Europe polega na wzajemnym dostarczaniu informacji i materiałów. Niedługo widzowie z różnych zakątków starego kontynentu będą mogli śledzić notowania warszawskiego parkietu na antenie CNBC Europe - dziennikarze zespołu TVN CNBC Biznes będą przygotowywali relacje z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Z kolei TVN CNBC Biznes ma możliwość łączenia się z Londynem, Singapurem, Frankfurtem, Paryżem, Zurychem, Madrytem, Nowym Jorkiem i Waszyngtonem.
 
  Programy Romana Młodkowskiego i redakcji TVN CNBC Biznes zostały wyróżnione w rankingu telewizyjnych programów ekonomicznych branżowego miesięcznika Press.
Na dziesięć miejsc aż połowę zajęły nasze programy.
Pierwsze miejsce zajął magazyn „Firma”, który został oceniony jako najlepszy program ekonomiczny w Polsce. Zaraz za nim jest program „Fakty Ludzie Pieniądze”, uznany za najlepszą propozycję dla widzów szukających najświeższych i rzetelnych informacji giełdowych i poradnikowych. A na miejscu czwartym „Bilans tygodnia” – program dla każdego, kto choć trochę interesuje się gospodarką.
Sukcesem jest także trzecie i szóste miejsce programów kanału TVN CNBC Biznes. Program „90 minut” znalazł się na trzecim miejscu m.in. za dobrą publicystykę ekonomiczną. Natomiast magazyn „Reporterzy” to weekendowy program podsumowujący ekonomiczne wydarzenia tygodnia, który uplasował się na szóstym miejscu w rankingu.(dodano: 19-07-2008, odsłon: 4215)
Generowanie strony [s]: 0.0036

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja