wszystkie polskie kanały, stacje telewizyjne dostępne z satelity w jednym miejscu ...

 

 

 

 

Polskie kanały telewizyjne


Kanał: TV Trwam - telewizja katolicka


Informacje o kanale TV:

TV Trwam

Telewizja Trwam logo stacji

Msza święta na antenie Telewizji Trwam  Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-narodowym, mieszcząca się w Toruniu i należąca do Fundacji Lux Veritatis zarejestrowanej we Wrocławiu.

     Stacja posiada studia telewizyjne w Toruniu i w Warszawie. Toruńskie studio Telewizji Trwam jest drugim co do wielkości w kraju (ponad 700 m.kw.). Telewizja Trwam otrzymała koncesję 13 lutego 2003 roku, zainaugurowała nadawanie 13 maja 2003 roku, a regularne nadawanie programów drogą satelitarną tego samego dnia.

      Hasłem Telewizji Trwam jest: "środek społecznego komunikowania, nie masowego manipulowania". Stacja finansowana jest głównie z datków widzów, słuchaczy Radia Maryja oraz czytelników Naszego Dziennika, a także ze sprzedaży zestawów telewizji satelitarnej. W przeciwieństwie do Radia Maryja, Telewizja Trwam nie posiada statusu "nadawcy społecznego" i może emitować reklamy. Obecnie Trwam tworzy w Toruniu własne biuro reklamy.
 
      Ojciec Tadeusz Rydzyk (CSsR)- założyciel i dyrektor TV TRWAMProgram Telewizji Trwam jest częściowo zbieżny z linią programową Radia Maryja. Regularnie emitowane są na żywo wiadomości telewizyjne "Informacje dnia" z warszawskiego studia TV Trwam o godz. 16.00, 18.05, 20.00, 21.20. Telewizja posiada własny teletekst "TRWAM-TEXT".

    Stacja emituje audycje społeczne, publicystyczne, polityczne, religijne (msze święte, nabożeństwa i modlitwy), programy informacyjne, teledyski chrześcijańskie oraz filmy fabularne.

     Każdego dnia o godz. 18:00 emitowana jest modlitwa Anioł Pański z kaplicy Telewizji Trwam i Radia Maryja.

     Codziennie o godz. 18:15 nadawane są "Rozmowy Niedokończone", w których gośćmi są często osoby duchowne, naukowcy, wierni oraz znani polscy politycy.

    Każdego dnia o godz. 20:20 nadawana jest modlitwa różańcowa z kaplicy Telewizji Trwam i Radia Maryja. Bezpośrednio po jej zakończeniu emitowany jest felieton o godz. 20:50 , m.in. Stanisława Michalkiewicza, Piotra Jaroszyńskiego lub któregoś z innych publicystów współpracujących z Telewizją Trwam, Radiem Maryja i Naszym Dziennikiem.

     Za pośrednictwem TV Trwam codziennie o godz. 21:00 transmitowany jest Apel Jasnogórski z Jasnej Góry.

 
     Stanisław Michalkiewicz jest jednym z najbardziej znanych publicystów i felietonistów Radia Maryja, Telewizji Trwam i Naszego DziennikaRaz w miesiącu emitowana jest audycja "Minął miesiąc" z udziałem prof. Jerzego Roberta Nowaka, w której omawiane są wydarzenia polityczno-kulturalne z danego miesiąca.

   Od 6 maja 2007 roku Telewizja Trwam rozpoczęła regularną cotygodniową transmisję mszy św. niedzielnej z Kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze o godzinie 9:30.

   Od lipca 2007 roku codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 21:40 na antenie Telewizji Trwam emitowany jest program "Polski punkt widzenia", w którym omawiane są bieżące wydarzenia polityczne i społeczne. Program prowadzą m.in. Dariusz Pogorzelski, Robert Knap i Klaudiusz Pobudzin.

   Od 1 maja 2008 roku nastąpiła zmiana parametrów odbioru Tv Trwam. 
 

Obiór Telewizji Trwam i radia Maryja

W Polsce do odbioru telewizji Trwam należy skierować antenę satelitarną na pozycję 19,2'E. Jeśli posiadamy już zestaw antenowy jednej z naszych platform: CYFRA+, Cyfrowy Polsat, n, TP, Telewizji na kartę - należy zaopatrzyć się w układ zez - umożliwiający odbiór w dwóch satelit. Polskie platformy cyfrowe nadają bowiem z satelity Hot Bird 13'E. (jak wygląda układ zez - ilustracja).

 W Europie:
SATELITA ASTRA 1KR / 19,2°E

W USA i Kanadzie
SATELITA AMERICOM AMC 4 / 101°W

dokładne parametry odbioru

 

Zobacz naszą galerię w której prezentujemy TV Trwam

Strona internetowa TV Trwam: http://www.tv-trwam.pl/


TV Trwam przez internet na żywo / zaczekaj chilkę na rozpoczęcie transmisji

 (dodano: 19-07-2008, odsłon: 140159)
Generowanie strony [s]: 0.0044

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja