wszystkie polskie kanały, stacje telewizyjne dostępne z satelity w jednym miejscu ...

 

 

 

 

Polskie kanały telewizyjne


Kanał: Travel


Informacje o kanale TV:

Travel

  Rozrywka, praktyczne informacje oraz inspiracja. Travel Channel przedstawia widzom wiele aspektów podróżowania. Od programów prezentujących praktyczne informacje, przydatne podczas planowania wakacji, po wnikliwe i wciągające materiały dokumentalne dla tych, którzy najlepiej czują się w domu we własnym fotelu. Dzięki Travel Channel widzowie mają szansę przenieść się w niemal każdy zakątek świata, poznać różnorodne kultury, kuchnię i obyczaje panujące w krajach na całym świecie, doświadczyć trudów pieszych wędrówek oraz dobrodziejstw luksusowych wypraw.
   Założony w 1994 kanał Travel Channel nadaje w 14 językach, w 117 krajach w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.
Travel Channel International Limited jest niezależną firmą z siedzibą w Londynie, która jest także właścicielem Travel Channel Video on Demand i Travel Channel Productions oraz operatorem Thomson TV.


   Travel Channel prezentuje obiektywne i obszerne materiały na temat wszystkich aspektów podróżowania, od pieszych wędrówek po luksusowe wyprawy. Bez względu na to, czy planujesz prawdziwą podróż, czy też „wycieczkę” bez podnoszenia się z fotela, nasze praktyczne oraz rozrywkowe programy umożliwią Wam uzyskanie informacji na temat turystycznych nowości i trendów.

 

Wiodący europejski kanał podróżnicz

 

   Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Odcinki przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na świecie.

 


Jedyny kanał poświęcony podróżom obejmujący całą Europę
24 godziny na dobę
15 języków
117 krajów
Uruchomiony w 1994
 (dodano: 19-07-2008, odsłon: 3458)
Generowanie strony [s]: 0.0046

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja