wszystkie polskie kanały, stacje telewizyjne dostępne z satelity w jednym miejscu ...

 

 

 

 

Polskie kanały telewizyjne


Kanał: Hyper - kanał o grach


Informacje o kanale TV:

HYPER

HYPER logo kanału

HYPER  Gry komputerowe i wideo, Internet, technologia, świat grafiki oraz elektronicznych mediów przeżywają okres dynamicznego rozwoju. Wiąże się z nimi zupełnie nowy styl życia, niemal cała kultura. Wirtualny świat przeniknął do filmu, reklamy, mody i muzyki. Reagujac na olbrzymie zainteresowanie i rozwój multimediów, platforma cyfrowa CYFRA+ stworzyła czterogodzinny blok programowy HYPER. Jest on przeznaczony dla miłośników wirtualnej rzeczywistości, fanów futurystycznego świata i pasjonatów anime. HYPER powstał 1 września 2001 roku i jest emitowany na antenie ZIGZAPA w godzinach od 21.00 do 3.00, po programach dla dzieci.W Polsce dociera do prawie 1 900 000 gospodarstw domowych - abonentów sieci kablowych i pakietu platformy cyfrowej CYFRA+.
  Niemal od poczatku swego istnienia HYPER jest uznawany za wiodący, opiniotwórczy program telewizyjny o tej tematyce w naszym kraju. Widzowie chwalą go za fachowość, rzetelność, różnorodność materiałów i interesującą zawartość oraz za to, iż stanowi ciekawą rozrywkę.
  Chociaż HYPER to program, który istnieje od niedawna na polskim rynku telewizyjnym, jednak wciaż powiększa swoją ofertę, zdobywajac coraz liczniejszą i - co ważne - wierną widownię. Aktualnie na jego antenie emitowane są prezentacje najnowszych hitów ze światowego rynku gier komputerowych i telewizyjnych, reportaże ukazujące kulisy powstawania polskich produkcji oraz przybliżające widzom wydarzenia ze świata gier komputerowych, a także wywiady z twórcami gier. HYPER to oczywiście program nie tylko o grach. Na antenie emitowane są także materiały dotyczące najnowszych produkcji filmowych oraz seriale anime.


 

Parametry odbioru kanału HYPER
 

Cyfrowy Polsat 

CYFRA+ 

platforma n 

Dostępność w ofercie platformy

X

JEST / Sprawdź pakiety

X

Parametry odbioru   
Nazwa satelity / pozycja na orbicie

X

HOTBIRD 7A / 13'E

X

transponder / częstotliwość

X

tp. 119 / 10892MHz

X

polaryzacja (V-pionowa, H-pozioma)

X

H

X

SR (symbol rate)

X

27500

X

FEC (forward error correction)

X

3/4

X

kompresja obrazu

X

DVB-S / MPEG-2

X

kodowanie

X

TAK

X

zaktualizowalo

20.10.2008

20.10.2008

20.10.2008Zobacz też galerię kanału HYPER. 

Strona internetowa: www.hyper.pl(dodano: 01-08-2008, odsłon: 10820)
Generowanie strony [s]: 0.0043

Portal HDTV SAT Telewizja Satelitarna bez tajemnic ...  

 Strona główna HDTV-SAT.EU     Dekodery SATelitarne     Kanały telewizyjne     Galeria, foto, zap     Encyklopedia

Nawigacja